Kraj

  • 3 komentarzy
  • 2163 wyświetleń

Dziczyzna z wypadku zakazana

Zabrał z pobocza potrąconego jelonka
Ełccy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wejścia w posiadanie bezprawnie pozyskanej martwej dzikiej zwierzyny. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-latek zabrał z pobocza potrąconego jelonka. Następnie przewiózł go domu i rozprawił. Teraz mężczyźnie może grozić kara nawet do jednego roku pozbawienia wolności.

W niedzielę po godzinie 12.00 do dyżurnego policji zadzwonił mężczyzna. Powiadomił, że przed chwilą widział, jak w okolicy miejscowości Janisze dwóch mężczyzn bierze z pobocza zwierzynę i wkłada ja do bagażnika auta. Na miejsce wysłano policyjny patrol. W miejscowości Przytuły funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej osobowego forda. Samochód posiadał liczne uszkodzenia m.in. zbite przednie lampy i wgniecenia błotnika. W bagażniku forda znajdowała się sierść. Okazało się, że kierowca zdążył już zawieść zwierzynę do domu i rozprawić. Policjanci zabezpieczyli rozczłonkowanego jelonka. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że zwierzę kilka godzin wcześniej potrąciła kuzynka 19-latka.

Teraz 19-latkowi za wejście w posiadanie bezprawnie pozyskanej tuszy grozi kara nawet do jednego roku pozbawienia wolności.
KPP Ełk

Komentarze (3)

to miał się rozkładać na poboczu ?! chyba dobrze że go wzieli

to jest właśnie Polska, niech się rozłoży lepiej

miał lerzeć bez porzytku

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.