Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 6754 wyświetleń

Dyżury Radnych „Współpraca”

Dyżury Radnych „Współpraca”

W dniu 9 stycznia 2015r. zawiązał się Klub Radnych Powiatu Grajewskiego „Współpraca”, skupiający radnych z Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej i Komitetu Wyborczego Wyborców „Współpraca dla Grajewa” w składzie: Tomasz Dudziński, Sławomir Ginel, Tomasz Krukowski, Barbara Łojewska, Waldemar Remfeld, Krzysztof Waszkiewicz. Główne zadania Klubu to:

1. działalność społeczna, kulturalna, edukacyjna, informacyjna,

2. wspieranie inicjatyw społeczności lokalnej,

3. utrzymywanie stałej więzi z mieszkańcami poprzez organizowanie spotkań,

4. zgłaszanie odpowiednim organom powiatu  postulatów w formie wniosków,

5. współpraca z organizacjami społecznymi, pozarządowymi i politycznymi,

6. inne działania służące lokalnej społeczności.

Od miesiąca lutego 2015r. radni z Klubu Radnych Powiatu Grajewskiego „Współpraca” w każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach 17-18 (z możliwością wydłużenia, o ile zajdzie taka potrzeba) będą pełnić dyżury o zmiennej lokalizacji celem pogłębienia kontaktu z wyborcami.

Najbliższe dyżury planowane są:

  • 19.02.2015r. – w Zespole Szkół Nr 1 w Grajewie (ul. Mickiewicza 3, s. nr 6 na parterze),
  • 19.03.2015r. – w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości (ul. Wojska Polskiego 1),
  • 16.04.2015r. – w Grajewskiej Izbie Historycznej (ul. Ełcka 30).

O kolejnych terminach i miejscach pełnienia dyżurów poinformujemy w marcu. Serdecznie zapraszamy na dyżury oraz do bezpośredniego kontaktu (adres poczty: [email protected]).

Komentarze (11)

Może w końcu coś się w tym powiecie ruszy

Gratulacje za odwagę i inicjatywę. Może uda Wam się przełamać ten marazm w Radzie Powiatu. Czyli jednak mozna ponad podziałami partyjnymi działać. Trzymam kciuki

Miało być inaczej. Układanka nie wypaliła.

Co za inwencja i odwaga, śmieszne, żeby gratulować radnym czegoś takiego.

Moim prostym zdaniem to powinno "w końcu cos się w Twoim rozumowaniu ruszyć" i zmienić z obłoków na realia. Bo wyborcy niedawno zdecydowali czy chca rozwalać czy chcą kontynuacji tego co dobre - na parę latek...ale masz prawo sie wpieniać, a nawet zółć wylewać.

Nie rozumiem stwierdzenia "kontynuacji tego co dobre" - co bylo lub jest dobrego w Grajewie? Na przyklad w miescie w Anglii, w ktorym mieszkalem otwieraly sie magazyny, centra dystrybucyjne, fakt ze stawka najnizsza i praca ciezka ale jednak tam powstawaly nowe miejsca pracy a gdzie w Grajewie nowe magazyny, centra dystrybucyjne i rekrutacje co kilka miesiecy? Grajewo i ogolnie Polska w porownaniu z Zachodem to azjatycko-rosyjska pustynia rzadzona przez ludzi zakorzenionych w poprzednim systemie lub ich dzieci- takim ludziom zalezy na pobraniu pensji z bankomatu a nie na sprawnym zarzadzaniu przedsiebiorstwem, urzedem, sprawą - ich sytuacja materialna nie zalezy od wynikow finansowych danej instytucji, w ktorej pracuja, to jest relikt PRLu.

Dopóki PSL ma większość nic powtarzam nic nie zrobicie !

Wiecie co kochani radni, a może zamiast tych zadań typu ble, ble, ble jedno konkretne zadanie. Ale takie konkretne, do realizacji, rozliczenia i ewentualnej glorii. Na przykład rewitalizacja brzegów rzeki Ełk i przywrócenie rzeki mieszkańcom Grajewa i wsi leżących nad tą rzeką. Co Wy na to?

nowe_pokolenie co ty wiesz o PRL? tylko to co IPN przedstawił. W PRL każdy pracował i nie było takich rozbieżności w wynagrodzeniach jak dziś.

Walczcie o nagrania sesji oraz popołudniowe posiedzenia. Chyba Grajewo zasługuje w końcu na możliwość wizji od początku do końca.

Walczcie o rozum i rozsądek, nie wyrzucać pieniędzy podatnika w błoto. Nagrania mam w TV kilkadziesiąt kanałów. Kabaret mamy w transmisji z Sejmu, chleba trzeba nie wątpliwych igrzysk. Nawet jak biedniej ale nie walczą ze sobą to już jest dobrze. Jest tyle potrzeb, nie można marnować złotówek. Patrząc na życiorysy członków to nawet nazwa klubu nie pasuje. No ale jak nie ma czym zwrócic na siebie uwagi to chociaz chwytliwym słowem.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.