wtorek, 28 marca 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 8894 wyświetleń

Dyżur radnych z okręgu nr 1

   
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Grajewa na


dyżur radnych z okręgu nr 1

Moniki Stefańskiej i Barbary Gontarskiej


Miejsce dyżuru: Urząd Miasta ul. Strażacka 6
- mała sala konferencyjna (były budynek banku)

28 lutego 2014 r. w godzinach: 17.00 – 18.30


Komentarze (3)

Drogie panie posada radnej zobowiązuje do spotkań z mieszkańcami od rozpoczęcia funkcji radnej,gdzie panie były do tej pory. Wybory idom i trzeba się pokazać, co panie chcą zbudować w sześć miesięcy.

Szanowny Panie Wacku spotkania radnych mamy od początku naszej kadencji 2 razy do roku. W związku z Pana wypowiedzią zapraszamy Pana serdecznie na spotkanie w dniu 28.02.2014 wtedy jeśli będzie taka potrzeba przedstawimy Panu kiedy i w jakich godzinach były organizowane dyżury. Z poważaniem Barbara Gontarska oraz Monika Stefańska Radne Miasta Grajewo

Wacek Ty też mógłbyś ruszyć tyłek i pójść na sesje.Są dostępne dla wszystkich mieszkańców.Ale Ty pewnie wolisz siedzieć w domu i pilnować swojego "wacka".To tylko dobrze świadczy o obu paniach radnych, że jako jedne z niewielu spotykają się z mieszkańcami poza posiedzeniami komisji i sesji R.M.Gratulacje za złożone projekty do B.O.Moim zdaniem bardzo trafne.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.