piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 12813 wyświetleń

Dyrektorzy bez zmian

Beata Szewczyk i Barbara Cybula, dyrektorzy Publicznego Gimnazjum Nr 3 oraz Miejskiego Przedszkola Nr 2 wygrały konkurs na stanowisko szefów placówek. Teraz kandydatury rozpatrzy Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

Konkurs przeprowadziła komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Miasta Grajewo. W skład komisji weszło po trzech przedstawicieli organu prowadzącego (Miasto), organu nadzorującego (Kuratorium Oświaty w Białymstoku) oraz przedstawiciele Rady Rodziców i Związków Zawodowych.

- Komisja już wybrała kandydatów na stanowisko dyrektorów placówek. Teraz z nominacjami zapozna się KO. Jeśli ten organ nie zgłosi zastrzeżeń, to kandydaci zostaną powołani na stanowisko dyrektorów placówek na 5 lat – mówi Waldemar Remfeld, zastępca burmistrza Grajewa.

Wciąż natomiast nie rozstrzygnięty jest konkurs ofert na trzech członków Rady Nadzorczej PEC Sp. z o.o. reprezentujących w spółce jednostkę samorządu terytorialnego - miasto Grajewo. Oferty można było składać do 10 lipca br. w Urzędzie Miasta w Grajewie.  O trzyletnią kadencję ubiega się 7 kandydatów. Wyniki konkursu poznamy na początku sierpnia.

e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

Serdecznie gratuluje p. Szewczyk ;)

gratuluję p. Szewczyk i bardzo dobry wybór... p. Beata jest wspaniałą dyrektor a zarazem pedagogiem i polonistką :)

a jeśli można wiedzieć.. kto jeszcze kandydował?

bardzo się cieszę, że p. Beata Szewczyk będzie dalej dyrektorem gimnazjum=D GRATULUJEEEE=)

A KIEDY ZWOLNIĄ DYREKTORA SZPITALA ??MIAŁO BYĆ TAK FAJNIE A JEST JAK WSZYSCY WIDZIMY.POPRZEDNIO NA E-GRAJEWO BYŁO TYLE PISANIA NA TEMAT REMONTU SZPITALA I CO NIE MAMY NIC.
MIAŁO BYĆ WYMIANA OKIEN,NAPRAWA DACHU I ELEWACJI.PAN DYREKTOR NIC NIE DZIAŁA W TYM KIERUNKU.JAK MOŻE CZŁOWIEK NIE ZWIĄZANY Z GRAJEWEM DBAĆ O NASZE MIAST O ZDROWIE.

PEC też bez zmian, juz wam mówie, choć traw "konkurs".

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.