wtorek, 18 czerwca 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13221 wyświetleń

Dwunastoletni złodziejaszek


Grajewscy policjanci ustalili nieletniego sprawcę włamań i kradzieży pieniędzy. Teraz młody człowiek za swoje postępowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

Na początku maja tego roku funkcjonariusze z grajewskiej komendy Policji otrzymali informację o włamaniu do szatni w jednej z miejscowych szkół. Z ustaleń mundurowych wynikało, że sprawca ukradł 120 zł na szkodę ucznia tej placówki. 4 czerwca policjanci ustalili, że kradzieży dokonał 12 -letni mieszkaniec miasta.

Jak się okazało, nie było to jedyne włamanie, którego dopuścił się nastolatek. Pod koniec lutego br. młody człowiek włamał się do kiosku przemysłowego w Szpitalu Ogólnym w Grajewie, skąd ukradł pieniądze w kwocie 360 zł oraz 8 opakowań cukierków. 5 maja 12-latek został przesłuchany. Teraz jego sprawą zajmie się sąd rodzinny - KWP w BiałymstokuKomentarze (7)

I tak bedzie, matka nie ma pracy bo w grajewie nie ma jej to skad beda brali pieniadze? beda krasc i beda sie robic przestepstwa. Bo nie ukradl papierosow, prezerwatyw czy co kolwiek tylko pieniadze i cukierki co lubia kazde dzieci

Gratuluję szybkości przekazu informacji (5 maja 12-latek został przesłuchany) a informacja przekazana 2013-06-06 17:10:16 nr wiadomości: 20161

patologia, smierc przez powieszenie i sie odechce innym kraść

Jaki zlodziejaszek to poprostu biedne dziecko moze nadpobudliwe z adhd 12-letnie dziecko jeszcze nie jest w stanie tak bardzo ocenic konsekwencji .Takim dzieckiem trzeba sie zajac ,pomoc,zbadac!

Aż sie popłakałem nad biednym losem frajerów piszących te komentarze.

... bo pierwszy milion trzeba ukraść :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.