Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 13109 wyświetleń

Dwa razy zatrzymywany

 
W piątek rano policjanci zatrzymali 30-latka, który prowadził swoje auto mając ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Jeszcze tego samego dnia wieczorem, znowu na tej samej trasie Nowa Wieś Ełcka- Bajtkowo,  vw golf uderzył w zaspę śniegu. Okazało się, że kierujący to ten sam 30-latek, również pod wyraźnym wpływem alkoholu. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy na okres 10 lat.

Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek  około godziny 11.00. Na trasie Nowa Wieś Ełcka- Bajtkowo policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki VW Golf prowadzony przez 30-latka. Badanie trzeźwości kierowcy wykazało ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Samochód został przekazany właścicielowi, który był bratem podejrzanego. Od kierowcy zatrzymano prawo jazdy.
Tego samego dnia około godziny 18.30 policjanci otrzymali informację, że na trasie Nowa Wieś Ełcka- Bajtkowo vw golf uderzył w zaspę śniegu. Na miejscu okazało się, że kierujący to ten sam 30-latek. Badanie trzeźwości wykazało, że również jest nietrzeźwy. Tym razem podejrzany trafił do policyjnego aresztu.
Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy na okres 10 lat.

piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

S61 Guty-Szczuczyn zderzenie 2 tirów

Komentarze (6)

Bardzo dobrze! :) Niech straci prawko to sie nauczy!

ah te ćpuny za kółkiem...

Skoro wczesniej byl pijany to bylo trzeba na wytrzezwialke delikwenta zabrac a nie puszczac do domu

30 lat, a głupiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!

wesolych swiat idioto :)

w sylwka to bendzie zasuwał 5 samochodami hehe ;p

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.