wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 26 komentarzy
  • 15241 wyświetleń

Drogowi rekordziści !

Straż Miejska w Grajewie mając na sobie ciążący ustawowy obowiązek po przeprowadzeniu akcji pomiaru prędkości na terenie naszego miasta przedstawia poniżej naszych „drogowych rekordzistów” ,  którzy mając w pogardzie dobro innych uczestników dróg, znajomość przepisów ruchu drogowego, mkną z zawrotną prędkością do celu, nierzadko wioząc ze sobą śmierć i kalectwo naszych bliskich.
Czy się opamiętają, czy zdejmą w porę nogę z gazu, czy pozwolą innym cieszyć się zdrowiem i życiem?. Przedstawiane szeroko w mediach liczby ofiar i rannych biją na alarm.

KIEROWCO OPRZYTOMNIEJ, BO MOŻE JUŻ BYĆ ZA PÓŹNO !!!

- Dopuszczalna prędkość w miejscu ustawienia fotoradaru to według przepisów ruchu drogowego 50 km/h - zwraca uwagę komendant Straży Miejskiej W. Formejster

FOTO: Straż Miejska

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (26)

o zobacz nawet Oborski sie załapał na zdjęcie

dlaczego twarze i rejstracje tych rekordzistow zostaly zamazane? czy sa to anonimowi rekordzisci chronieni prawem?

te ostatnie zdjęcie jest najlepsze:)))))))))))))))))!!!

kazdy tak jezdzi nic nowego

ale ten konik chyba nie przekroczył prędkości

STARE ZDJĘCIA JEST LATO A NA ZJĘCIACH NA DRZEWACH NIE MA LIŚCI DAJCIE JAKIEŚ NOWE HA HA

A ten piesek to szczeka

To rzeczywiście kpiny! Jakie to napiętnowanie, jeśli nie widać numerów rejestracyjnych?

dobrze ze nie ma moich rekordów chyba w wiadomosciach by pokazali

swego czasu w auto świecie bylo napisane ze straz miejska ma prawo jedynie do prowadzenia kontroli predkosci, ale w zadnym wypadku nie moze za to wymierzac kary. Kontrola predosc prrzez straz moze byc prowadzona np do celow statystycznych, ale ukarac za predkosc moze nas jedynie policja!
Tak wiec w tym przypadku mozna sie odwolywac i na drodze sądowej mamy raczej spore szanse na wygranie sprawy...

o jest i Lancer ale jakis wolny on hehehehehe polonez jeszcze sie rozpedzał i w koszaruwce miał juz 160 a w rudzie to radar by chyba nie zarejestrował tej predkosci stwiajcie go dalej

bonifacy masz sie czym chwailic;/ inteligencja to ty nie grzeszysz

uważam że to bez sensu takie pokazywanie fotek bez twarzy i numerów rejestracji. To nic nie da bo i tak każdy jeździ jak chgce. Naszym kierowcom potrzeba silnych bodzców a nie takie chwalenie sie prędkościami jak widzimy wyzej.

dlaczego numery aut i głupie gęby furmanów są zamazane? Trzeba pokazywać tych piratów to się może zaczną wstydzić.

TEGO OD LANSERA TO JA ZNAM.HEHE

sie nie podniecaj ze go znasz:]

Ludzie oprzytomnijcie!!!
Czy nasi strażnicy stali w centrum miasta gdzie jazda 100 km/h jest żeczywiście szaleństwem? - otóż nie oni staneli sobie wzorem policji w krzaczkach koło nowego kościoła czyli praktycznie poza miastem (do tablicy "Koniec Obszaru zabudowanego" jest może z 50m) i łapali ludzi którzy są juz praktycznie poza miastem - na wiekszosći zdjęć (może poza jednym delikwentem który miał 128km/h) widnieje prędkość ok 100km/h.
Napiszmy otwarcie że akcja była nastawiona nie na poprawę bezpieczeństwa ale wyrwanie jak największej kasy od kierowców w postaci mandatów(bo gdyby tak nie było straż stała by np. koło nowej poczty lub PKO BP na Wojska Polskiego gdzie jest naprawde niebezpiecznie i niema miejsca na rozijanie takich predkosci, była by doskonale widoczna i sprawiła by że auta żeczywiscie w tym miejscu by zwalniały - bezpieczeństwo by znaczaco wzrosło ale wpływ z mandatów byłby minimalny).
Przecież większosć kierowców nawet sie nie zorientowała że zostali sfotografowani i dalej sobie jechali z prędkoscią jak na zdjęciach - czyli efekt profilaktyczny żaden.

do Adama pojęcia nie masz co piszesz przy nowym kościele gdzie było potrącenie pieszego, a inni piesi maja problemy z przejściem bo są tam rozwijane takie prędkości

do Adama baranie teren zabudowany to teren zabudowany, 50 i koniec

Do Pieszego ty jesteś baranem świętoszku - ubliżasz komuś publicznie tak jak byś w życiu nie dostał mandatu czy zawsze stosował się do przepisów pierdzielony hipokryto (może za trudne słowo dla takiego chama)

CIEKAWY TOK MYSLENIA OKO PRZYMKNąć NA WJEżDżAJąCYCH A DOPIERO W CENTRUM SPRAWDZAć ILE JADą OJ MOżE BYC JUż ZA PóźNO

RUSZYŁO ADAMKA UDERZ W STÓŁ A INTELIGENT SIĘ ODEZWIE

PKO BP co Ty piszesz Adam pieszy ma rację może nie jesteś z naszego miasta a głos zabierasz Bank konkretnie jest przy skrzyżowaniu a obok grugie skrzyżowanie, no chyba, że Ty sam jesteś piratem i jeździsz tu ponad setę!!!!!!!

a ja tam swoim cieniasem nie szaleje kto nie urzywa opon muzgowych to urzywa opon samochodowych he he

Ja to zgadzam się z adamem na 100%

DO ADAM MASZ RACEJ,ZGADZAM SIE Z TA TWOJA DLUGA I SŁUSZNA WYPOWIEDZIA!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.