wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12024 wyświetleń

Drogowcy w akcji

Grajewo, ul. Piłsudskiego
Uwaga na utrudnienia w ruchu przy wyjeździe z miasta w kierunku Łomży !- Odcinek około 700m, jest w chwili obecnej tylko frezowany. Zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych w celu poprawy bezpieczeństwa poprzez likwidację głębokich kolein. W niedalekiej przyszłości droga zostanie zmodernizowana - informacje GDDK Łomżae-Grajewo.pl

poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (10)

Było od razu zrobic fotki stadionu :P

o zobaczcie na zime droge robią!

Ale mkumple z UNIDROGU tu nie działają,szkoda,będą mieli wolne aż do wiosny

tylko pogratulować pory w jakiej wykonywane są prace tego typu

Z tego co mówił burmistrz, ta droga ma byc w przyszłym roku gruntownie remontowana. Tak więc jestem ciekaw czy to już początek modernizacji czy coroczne lepienie dziur.

Wybory tuz tuz wiec trzeba droge remontowac i punkty zdobywac

głupie gadanie a pytam kiedy mają taką droge robić wiosna latem?? kiedy jedzie tu tabun warszawiakow na wakacje na mazury zastanowcie si ekiedy cos stwierdzicie bo to porównanie jakby sprzatac sklep w srodku soboty gdy klientow najwiecej

Póki co to koleiny łatają,może coś będzie na wiosne

Droga nie będzie prędko robiona.skończyło sie jak zwykle na dyskusjach.Cieszcie sie ,że ją trochę wyrównają.

po pierwsze to moim zdaniem koleiny nie sa łatane a "frezowane" jak to zreszto zostało napisane w art. Frezowane tzn. zostają zcinane te garby...przed ponownym polozeniem asfaltu i tak bylo by trzeba to zrobic wiec nie ma co tutaj sie burzyc ze przed zima jest to robione bo chociaz troche podniesie sie bezpieczenstwo na tym odcinku do pory pelnego remontu. pozdr.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.