niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10584 wyświetleń

Droga Obrytki–Wąsosz

Pracownicy Referatu SGR Urzędu Miasta i Gminy w Szczuczynie, będącego pod protektoratem Pana Ryszarda Galińskiego poinformowali nas o tegorocznej inwestycji, jaką był ostatnio remont drogi dojazdowej do gruntów rolnych na trasie Obrytki – Wąsosz, o długości 1033m.

Prace nad modernizacją drogi trwały od 29.X do 30.XI 2004 roku. Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe z Grajewa, wyłonione w drodze przetargu.

Wartość kosztorysowa inwestycji wyniosła 42378,57 zł. Połowę kosztów pokrył Urząd Marszałkowski (20 tys.). W przyszłym roku kalendarzowym planowane jest położenie na tej trasie asfaltu.
v.s.
e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Fajnie jak w ferajnie spoko pozdro wiadomo dla kogo Kotek

Ta droga jest dobra,jak leży na niej ubity śnieg.Poza tym mozna pozrywać wahacze;( Jadąc z Łomży do Wąsosza lepiej w Obrytkach skręcić w prawo,niż dodawać kilka kilometrów przez Szczuczyn.Zróbcie wreszcie tę drogę porządnie - z nadzieją na poprawę. Mieszkaniec Wąsosza

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.