Oferty i promocje

Doskonała Śmietanka Łaciata

Nowa kampania reklamowa Śmietanki Łaciatej.

Śmietanka Łaciata doskonała do deserów!  - To idea kreatywna spotu reklamowego Śmietanki Łaciatej 30%, którego emisja rusza w telewizji i intrenecie. Celem kampanii realizowanej pod hasłem „Dobra Łaciata” jest kształtowanie świadomości konsumentów na temat naturalności i walorów użytkowych Śmietanki Łaciatej.

To kolejne z serii działań marketingowych marki Łaciate zrealizowane w odpowiedzi na rosnącą świadomość kulinarną Polaków, którzy coraz częściej eksperymentują w kuchni - powiedziała Ewa Gromadzka, menadżer działu Marketingu SM Mlekpol – spot reklamowy zdradza konsumentom sekret doskonałego deseru – dodaje.

Spoty reklamowe 30” i 15” wyemitują główne stacje telewizyjne oraz kanały tematyczne. Równolegle z kampanią  TV, prowadzona będzie kampania spotowa na portalach kobiecych i kulinarnych  w internecie. Kreację kampanii opracowała agencja reklamowa G7. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MEC.

Łaciate to najbardziej znana i popularna marka produktów mleczarskich w Polsce. To pierwsza polska marka mleka na rynku. Reklamowana w mediach już do 18 lat. Słynie z unikalnej i bazującej na humorze komunikacji marketingowej. Wizerunek Łaciatego jest doceniany na całym świecie – w ubiegłym roku marka otrzymała tytuł Superbrands 2012. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, ciągle poszerza portfolio produktów o nowe kategorie i samki. Właścicielem marki Łaciate jest SM MLEKPOL z Grajewa.
Agencja PR First CommunictionKomentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.