Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 3778 wyświetleń

Dopłaty do wymiany dachu z azbestem

W połowie października 2022 r. ARiMR uruchomi nabór wniosków dla rolników na wymianę dachu zawierającego azbest na budynkach rolniczych.

 

O taką pomoc będzie mógł wystąpić rolnik, który podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników lub któremu przyznano dopłaty bezpośrednie co najmniej w roku poprzedzającym rok złożenia wniosku o pomoc. Rolnik ponadto musi być właścicielem lub współwłaścicielem budynku, na którym będzie wymieniane pokrycie dachowe, i mieć nadany numer identyfikacyjny.


Chcesz wymienić dach? Sprawdź, ile wyniesie dotacja?


Rolnicy będą mogli uzyskać dofinansowanie do wymiany dachu w wysokości 40 zł do 1 mkw. pokrycia. Dotacja jest limitowana do 500 mkw. To oznacza, że maksymalna kwota wsparcia wynosi 20 000 zł.

 

Wnioski o wymianę dachu zawierającego azbest na budynkach rolniczych będzie przyjmowała ARiMR za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych. Nabór ma zostać uruchomiony w połowie października. Konkretną datę Agencja przedstawi w ciągu kilku najbliższych dni. 

 

 

piątek, 30 września 2022

Podwyżki czynszu w SMLW

piątek, 30 września 2022

Łomża. XXIII Mikrolotowe Mistrzostwa 2022

Komentarze (14)

Dlaczego tylko dla rolników, dyskryminacja !

Ixi, zlituj się... Istnieją dotacje dla rolników i dla "nie rolników ", są różne programy dofinansowań, różne osie priorytetowe itd. .

Do lxi: Zostań rolnikiem, to jej nie będzie.

To chyba jakaś paranoja .

bo rolnicy zywia narod - takie jest stanowisko wladz.

Ida wybory to tylko dla rolników, bo ci zawsze za pis zagłosuja

Jeszcze leży azbest nieodebrany u ludzi z poprzedniej edycji programu a już nowy będą zdejmować

Dajcie dajcie tym nierobom ile byscie nie dali im tak bedzie za malo .Oni przeciez tacy biedni .A zwyklego czlowieka niedlugo na chleb nie bedzie stac a mieso to od swieta bedzie.

To kup ziemię i zostaniesz rolnikiem jaki problem?

Dopłaty, dotacje kredyty preferencyjne. To może trzeba wprowadzić składki ZUS, zamiast KRUS.

Do Obserwator: Boli dupa?To dobrze ma boleć ????????

O fajnie znowu jakaś dotacja. Ja jako "głupi rolas" który w gównie się babra i jeździ najnowszą X5 i wystaje mi słoma z butów jestem na tyle mądry że kolejny raz nachapię się unijnej kasy i polepsze wizerunek swojego gospodarstwa

Obrażasz nazywając nierobami ja chętnie zatrudnię cię w gospodarstwie to na mięsko zarobisz. Tak wspaniale a moi synowie nie chcą zostać i gospodarzyć.

Tak takie dobroci na wsi, że jakoś nikt z młodych już nie kwapi się zostać albo wrócić na wieś. Z tej dobroci dzieci rolników wolą zostać ekspedientką w makiecie albo ratownikiem medycznym. W wiosce z mego dzieciństwa za 10 lat z 50 numerów zostanie może 5 gospodarzy, którzy na dzień dzisiejszy mają małe dzieci. Tylko w tym roku 6 rolników zaprzestanie działalności, taką mamy dobroć i udogodnienia, że dzieciom nawet nie wspominaj aby przejęły schedę po rodzicach.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.