środa, 29 czerwca 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 11044 wyświetleń

Domowa bimbrownia

Nielegalną linię produkcyjną alkoholu, w gminie Bargłów Kościelny, w wyniku wspólnych działań zlikwidowali augustowscy kryminalni i funkcjonariusze Służby Celnej z Augustowa. Zatrzymany na miejscu 27–latek odpowie za nielegalny wyrób alkoholu.

Augustowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celnej w Augustowie, wkroczyli wczoraj na posesję położoną w gminie Bargłów Kościelny. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam mężczyzna trudni się nielegalnym wyrobem alkoholu etylowego. Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze w budynkach gospodarczych znaleźli kompletną linię produkcyjną, służącą do produkcji alkoholu.

Dodatkowo w pomieszczeniach znajdowało się 7 plastikowych kontenerów z  zawartością około 1500 litrów zacieru zbożowego oraz 230 litrów gotowego produktu, z czego część znajdowała się w szklanych, zakorkowanych butelkach, a część w plastikowych beczkach i pojemnikach. W trakcie wspólnych działań funkcjonariusze znaleźli ponadto kolumny filtracyjne, alkoholomierze, drożdże i komponenty wykorzystywane w gorzelnictwie, a także przeszło 1500 sztuk pustych, szklanych butelek z korkami. Mundurowi zabezpieczyli elementy linii produkcyjnej. Na miejscu zatrzymany został 27–letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny. Mężczyzna teraz odpowie przed sądem za nielegalny wyrób alkoholu.

 

 

 źródło informacji - www.augustow.policja.gov.pl

Komentarze (11)

pewnie robił kiepski towar i temu go zlikwidowali

Jak coś dobrego ktoś zrobi , to zaraz go zamkną.

To chłopakom import aut z francji przestanie się opłacać.

A gdzie sanepid? W takich warunkach produkcja spożywki..?

Przypatrzcie się amatorzy bimbru, w takich lub jeszcze gorszych warunkach pędzą to gówno a wy pijecie. Nigdy świadomie nie wypiję alkoholu z niewiadomego pochodzenia. Bardzo dobrze że dziada wytopili i zamknęli.

I taki SYF pijaki pija i zdychaja,tragedia tylko dla rodzin,ktore maja takich pijakow.

Chłopisko "innowację" wprowadził, żeby podnieść się z "ruiny". Gość się marnuje, bo kadź do filtracji wygląda imponująco. Niestety sprawy nie dopracował, jeśli chodzi o czystość i za to powinien być ukarany.

warunki straszne syf

jakiś ty głupi edek

Kupisz w sklepie i jestes pewny pochodzenia alkocholu ? Gratuluje optymizmu.

O co wam chodzi, jaki brudas?... jak dobrze "pędził" ... to i odkaźić się mógł od wszelich zarazków !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.