sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 15558 wyświetleń

Dobry "numerek" w Medicusie


W NZOZ Medicus zainstalowano elektroniczne wyświetlacze z numerkami.


W przychodni “Medicus” w Grajewie nad gabinetami lekarskimi pojawiły się elektroniczne tabliczki, na których wyświetlane są numery. Pacjenci przyjmowani są według kolejności rejestracji. Wyświetlający się aktualnie oznacza numer pacjenta w kolejce. Jest to znaczne usprawnienie, dla czekających na wizytę oraz personelu. Przychodzący w różnym czasie mogą zobaczyć, która osoba z listy jest aktualnie w gabinecie. Lekarze również przestrzegają kolejności przyjmowania.

- Wyświetlanie numerów to bardzo dobry pomysł. Każdy musi przestrzegać kolejki, nikt nie wchodzi poza kolejnością. Pozwala to uniknąć klasycznych kłótni, na które nie raz można trafić – mówi jedna z pacjentek Medicusa.

 

fot.e-Grajewo.pl

 

Komentarze (15)

Wspaniale udogodnienie z tymi numerkami...czeka sie bezstresowo na wizyte u lekarza,brawo wlascicielom MEDICUSA....

Może teraz będzie porządek

Przecież tam są pustki pod większością gabinetów to po co im te "numerki"?

Za wyjatkiem kilku lekarzy,którzy będą oblegani bez względy na wszystko (typ spejalizacji).

Spotkałam się z tym w Warszawie,nie myślałam,że w Grajewie tak może być,a jednak jak ktoś chce to wszystko załatwi,gratulacje dla Właścicieli,jestem mile zaskoczona:)

i lux nie ma zamieszania i kłamstwa ;)

bardzo dobry pomysl. jestem pacjetka i jestem zadowolona z takiego rozwiazania

NAPRAWDĘ CUDOWNA WIADOMOŚĆ!!! Już zwątpiłam, że kiedyś to zmieni się a tu taka NIESPODZIANKA!!! :-)))

jestem pod wrazeniem

Bedzie więcej osób jak bedzie sie zblirzala ZIMA. Wtedy to dopiero nie bedzie sie mozna przecisnac tyle ludzi w zime choruje

Guzik prawda,lekarze nie uzywaja nowego ustrojstwa,moze nie umieja. Bylam w przychodni kilkakrotnie po zainstalowaniu "udogodnienia" i co ? ..

powiem tylko jedno, iż byłem w tej przychodni i to nic że są numerki ponieważ zawsze są wpuszczani pacjenci którzy płacą za wizytę i nikt wtedy nie zwraca uwagi na numerki a lekarz zaczyna wyświetlać numerki po przyjęciu pacjentów którzy płacą a więc według mnie nie ma się czym tak podniecać!!!!! Jak nie wierzycie to sami sprawdźcie.

Drogi pacjencie jak się płaci to się wchodzi :-)

ludzie!!zapominacie że to prywatna przychodnia i ten kto płaci ma pierwszeństwo, zapłaćcie i będziecie pierwsi a jak coś się nie podoba to przecież zaraz obok jest szpital,nikt nikogo nie zmusza do chodzenia tam.

Pani doktor dermatolog nie używa tych numerków,a szkoda-byłam w sobotę i widziałam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.