Kraj

  • 1 komentarzy
  • 1909 wyświetleń

Dobra Żywność z Mlekpolem


W sobotę, 15 czerwca w Warszawie, w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, odbył się  jubileuszowy Piknik Rodzinny Poznaj Dobrą Żywność
.

Już od dekady ta rodzinna impreza, której towarzyszy prezentacja żywności wyróżnionej znakami jakości, przyciąga tłumy Warszawian i producentów żywności, którzy mogą poszczyć się najwyższą jakością produkowanych wyrobów. Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to stały uczestnik Pikniku i kolejny rok gościła na swoim stoisku kilkanaście tysięcy dzieci i dorosłych.

Największą atrakcją przygotowaną przez SM MLEKPOL były występy grupy tanecznej, która wzbudziła duże zainteresowanie, szczególnie wśród dzieci, które miały możliwość poznania  tajników i podstawowych kroków tańca breakdance od cenionych instruktorów tego stylu. Zabawa w hiphopowych rytmach była nawiązaniem do najświeższego spotu reklamowego Maślanki Mrągowskiej, której dobroczynny wpływ na zdrowie jest promowany za pomocą niebanalnego i pełnego humoru spotu. Jej głównymi bohaterami są roztańczeni, młodzi ciałem i duchem, panowie w średnim wieku, którzy nie rozstają się z  Maślanką  Mrągowską.

Nie była to jedyna atrakcja, którą SM MLEKPOL przygotowała dla licznie zgromadzonych dzieci. Maluchy mogły brać udział w licznych zabawach i konkursach, a wszystkiemu towarzyszył poczęstunek z pysznych produktów Spółdzielni. Zarówno oryginalna reklama Maślanki, jak i szereg dodatkowych działań wspierających kampanię ma na celu rozbudzenie zainteresowania produktem nowej, młodszej grupy odbiorców, która do tej pory po maślankę sięgała sporadycznie oraz zbudowanie pozytywnego przekazu dla obecnej, dojrzałej grupy docelowej. Głównym celem komunikacji jest bowiem przekonanie, że spożywanie maślanki to świetna długoterminowa inwestycja w samego siebie.
First Communications


Komentarze (1)

Mleko i jego przetwory spożywałem przez wiele lat ale oglądałem w telewizji program z udziałem specjalisty z zakresu żywienia i stwierdził iż mleko to jest dla cielaka a nie dla człowieka , ponieważ w wielu krajach m.in w Japonii człowiek nie spożywa mleka , a na podstawie badań instytutu żywienia mleko ma szkodliwe działanie na nasz organizm i nie spożywam mleka a samopoczucie poprawiło się zdecydowanie , polecam pod rozwagę

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.