wtorek, 25 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 10478 wyświetleń

Do Betlejem nie jest daleko..

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski...

Wczorajsze popołudnie, tj. 20.12.2007 r w Publicznym Gimnazjum nr 2 upłynęło na wspólnym kolędowaniu, oglądaniu spektaklu pt. „Do Betlejem nie jest tak daleko” w wykonaniu uczniów klas II i III oraz łamaniu się opłatkiem. Na przygotowanej przez PG 2 Wieczerzy Wigilijnej pojawili się pracownicy szkoły, zaproszeni goście oraz grono pedagogiczne i dyrekcja.

Galeria PG 2

W dniu 21 grudnia 2007r. w Zespole Szkół Specjalnych w Grajewie odbyły się „Jasełka” w których wystąpili uczniowie szkoły. Przygotowywana od kilku tygodni część artystyczna wypadła wspaniale o czym świadczyły głośne brawa publiczności. Wspólnie śpiewane kolędy stworzyły nastrój świąteczny i ciepły.

Galeria ZSS

Dnia 21 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 1 zebrała się społeczność szkolna, przyjaciele szkoły oraz dyrekcja, aby uczestniczyć w przygotowanej Wigilii. Przybyli mogli podziwiać rodzące się talenty małoletnich aktorów, którzy zaprezentowali się podczas przedstawienia.

Galeria SP 1

Szkolna Wigilia miała miejsce również w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Grajewie. Przy dźwiękach znanych kolęd i pastorałek łamano się opłatkiem oraz składano sobie życzenia świąteczne i noworoczne. I choć do pierwszej wigilijnej gwiazdki oraz do świąt pozostało jeszcze kilkadziesiąt godzin świąteczny nastrój udzielił się zgromadzonym, a pomogły w tym specjalnie przygotowane Jasełka.

Galeria PG 3

Jasełka, w nieco hardcorowej, jak na warunki szkolne, wersji przygotowali też uczniowie LO im.M.Kopernika po kierunkiem Pani Magorzaty Dawidowskiej. Występowali oni aż trzykrotnie- raz 20 grudnia i dwa razy 21. Przedstawienie w dniu 20 grudnia zakończyło się opłatkiem i wieczerzą wigilijną.

Galeria ZS 1

 W dniu 21 grudnia 2007r. w Zespole Szkół Nr 2 w Grajewie odbyły się Jasełka pod tytułem" Stróż Bożego Narodzenia". Głównym przesłaniem spektaklu było ukazanie prawdy, że każdy człowiek ma u swego boku Anioła.Okres Bożego Narodzenia jest czasem szczególnych łask, które Bóg pragnie ofiarować ludziom przez swoich niebieskich posłańców.Przedstawienie przygotowali uczniowie szkoły pod kierunkiem ks.A.Zielińskiego i Pani A.Staniszewskiej.

Galeria ZS 2

W Szkole Podstawowej w Niedźwiadnej odbyło się spotkanie opłatkowe połączone z Jasełkami. Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych, radosnych, spędzonych w milej rodzinnej atmosferze Świąt Bożego Narodzenia, oraz Szczęśliwego Nowego 2008 Roku.

Galeria zdjęć
 

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Informacja o feriach zimowych w GCK (II tydzień)

Komentarze (11)

spoko pozdro dla surosia i nitka z III b :D:D

1 klasy tesz brały udział w PG2

Oj przepraszam, w PG2 to klasy I i III ;p

uuuu dziewczyna z 1 klasy z ZS nr ja z czarnymi loczkami hehe niezle niezle ale bez tego makijazu wuglada lepiej :) pozdrawiam

3b z ZS nr 2 wymiata !!! najlepsza impreza wigilijna w szkole ^^

Gorące pozdrowienia dla 3 b :) .. i Wesołych Świąt Wariaty :D

heja...pzdr dla 3c i 3a i wogule dla wszystkich...Wesolych Świąt zycze ...:DD:P:P:p

3b z ZS nr2 The Best !! Wigilia najlpsza w szkole niesamowicie zorganizowana i utalentowana klasa piękne dziewczyny ... i wogóle 3b pozdro ::)

to II D jest the Best !! ;p każdy o tym wie, że II D najlepszą klasa jest !!!! :))

II D

pg 3 to jest the best

do kitu 3b z ZS nr 2nie dajecie komuś innego pucharu zdobyć

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.