sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

Dni Radziłowa 2011

Niedziela była drugim dniem trwającego na terenie Radziłowa festynu integracyjnego. Impreza zorganizowana przez Wójta Gminy Radziłów Roberta Ziemkiewicza odbyła się na boisku przy tutejszym gimnazjum.

Podczas imprezy odbyły się pierwsze w historii zawody sołeckie, w których zwyciężyła wieś Okrasin. Nagrodą było wyposażenie placu zabaw. Na wybudowanej scenie wystąpili m.in. "Szczuczyniacy" oraz "Gwiazdki" a także Faina Nicolas. Można było także zobaczyć niesamowity pokaz akrobacji rowerowej oraz pełen dynamiki reżyserowany pokaz sztuk walki walki.

Na najmłodszych czekały darmowe atrakcje a osoby dorosły mogły uczestniczyć w programie promocyjnym: zostań dawcą szpiku kostnego i zarejestrować się w bazie dawców.

Na scenie pojawił się także zespół 4EVER.

Festyn współfinansowany został ze środków pozyskanych ze złożonego wspólnie z Urzędem Miejskim w Szczuczynie wniosku.

Dodatkową atrakcją był przejazd motocyklistów przez miejscowości gminy, którzy zaprezentowali się także zgromadzonym na stadionie uczestnikom imprezy

- informuje radzilow.net, fot. Zbigniew Mroczkowski

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.