sobota, 28 maja 2022

Kultura i rozrywka

  • 19 komentarzy
  • 15337 wyświetleń

Dni Grajewa 2016

Serdecznie zapraszamy na finał Dni Grajewa 2016, które w tym roku wyjątkowo trwały przez cały miesiąc.

Finał tegorocznych "Dni Grajewa" tradycyjnie odbędzie się

na terenach przy Klubie "Hades" (ul. Wojska Polskiego)

 

2 lipca (sobota)

Podobnie jak w latach poprzednich pierwszy dzień będzie dniem pod znakiem sportu, więc nie zabraknie zabaw i gier aktywnie angażujących uczestników imprezy. Zawody dostarczają dużo zabawy i śmiechu zarówno publiczności jak i startującym.


W programie:

9:00 - XXII Turniej w Plażowej Piłce Siatkowej

10:00 - V Bieg Rodzinny

10:30 - Turniej Piłki Nożnej Oldboyów

11:00 - Zawody dla Najwytrwalszych Kobiet i Mężczyzn

12:00 - Turniej w Piłkarzyki

15:00 - Turniej WYMIATACZE


3 lipca (niedziela)

Niedziela – 3 lipca tradycyjnie już upłynie pod znakiem rodzinno-piknikowo-muzycznym. Na scenie zaprezentują się znakomici artyści o zróżnicowanym przekroju gatunków i repertuaru. Imprezę zaczynamy o godzinie 16:00 od gier, zabaw i konkursów, kóre będą nam towarzyszyły przez większość imprezy. Zaś Gwiazdą Wieczoru będzie Zespół ENEJ.


W programie:

17:15 - DJ MEGOT (Artur Gliński)

18:30 - Zespół MEGA

19:30 - Zespół THE LAST RIDE

21:00 - Zespół ENEJ


Już dziś serdecznie zapraszamy na Dni Grajewa 2016!

 

Komentarze (19)

Nie mogło by być raz w życiu koncert w SOBOTĘ!!!

Proponuję, aby tym razem impreza odbyła się w pobliżu domu Pana Burmistrza lub kogoś z Rady Miasta. Skoro uważa się, że jest tak bardzo miło i wesoło, to warto samemu spróbować! Ja podczas ostatniego pikniku prawie dostałam obłędu od hałasu!!! Osoby, które mają odmienne zdanie także mogą zaproponować urządzenie zabawy w pobliżu swego miejsca zamieszkania. Dlaczego tego typu idiotyczne zabawy odbywają się kosztem ludzi, którzy nie mają z nimi nic wspólnego?! Czy znane jest organizatorom słowo ''empatia'' ?

Ada nie możesz zanocować jedną noc u znajomych z dala od imprezy? I po problemie....

w Grajewie impreza do 22 a wszedzie w okol podczas jakich kolwiek festynow iprezy trfaja do 3 nad ranem, lepiej w ten dzien jechac gdzies indziej

Nic się nie dzieje ŹLE coś się też ŹLE i kto wam dogodzi oj ADA, ADA

Ludzie w poniedziałek pracują i nie będą siedzieć na koncercie chyba że tylko Ci nie pracują !

Do Ady, proszę pani koncert to idiotyczna zabawa? Spekulowałbym. To są dni Grajewa skoro pani mieszka w Grajewie to chyba ma pani coś wspólnego z tą imprezą.

Ada niepotrzebnie się rozpisujesz. Nie interesuje nas to że cie się nie podoba. hej

popieram ade wiem co to jest hałas ,moi sąsiedzi z góry o 23 zaczynają tance. zwróciłam uwagę,to dzień dobry nie mówią, jeden wielki koszmar.

Ada to TY zmien adres,Hades to miejsce takich wlasnie imprez,nie innego miejsca w grajewie,zawsze tam sa wszystkie imprezy,w kazdym miescie sa imprezy i mieszkancy ciesza sie,a grajewo ma raz na jakis czas i ze wzgledu na p,ADE trzeba zmienic miejsce,opamietaj sie kobieto,

Do Ada: ale takiego typu impreza jest raz w roku, po za tym każde miasto ma taki piknik rodzinny. W Grajewie nie ma innej lokalizacji do masowych imprez.

Do mieszkanki jak niema takich miejsc skoro są na ul.strażackiej w parku powinny być organizowane dni grajewa jest tam przytulnie nie to co na hadesie no ale rozumiem nie ma tam pomieszczenia gospodarczego takiego jak na hadesie lecz to nie problem

Ludzie wy jesteście nienormalni. W komentarzach po Pikniku Familijnym (park przy Strażackiej) też narzekali, że było za głośno. To ja się pytam gdzie w końcu te imprezy robić?. Jak bawić to się chce pół miasta i cała okolica tylko broń Panie Boże żeby u mnie w domu nic nie było słychać. Weźcie się zastanówcie!

Do Bogdana: bawić można się i w jednym, i w drugim miejscu, ale nagłośnienie powinno być mniejsze. Ludzie bawiący się na imprezie i tak by dobrze słyszeli, ale nie trzeba bębnić tak, aby słychać było w całym mieście. Kto jest zainteresowany zabawą niech w niej uczestniczy, ale inni chcą spokojnie odpoczywać w domach! Kiedyś też były zabawy i nie przeszkadzały pozostałym mieszkańcom. Po prostu mniej decybeli i będzie dobrze! Wielu ludzi pracuje na zmiany lub idzie do pracy bardzo wcześnie, inni są chorzy, a nawet umierający, jeszcze inni mają malutkie dzieci, a jeszcze inni płaczą po stracie kogoś bliskiego, i trzeba wziąć to pod uwagę organizując publiczne zabawy, które odbywają się na zewnątrz. Przecież to takie proste. Młodym ludziom hałas nie przeszkadza, ale nieco starszym i poważniejszym - tak. A gdyby tak część mieszkańców uwielbiała słuchać np. marsze żałobne i puszczaliby je jak najgłośniej, to czy innym sprawiałoby przyjemność słuchanie ich ? Muzyka, jaka jest na obecnych imprezach jest dla niektórych nieprzyswajalna i nie można nią raczyć na siłę!!!

tylko po co tych banderowców sprowadzacie?

Macie problem, żeby tylko takie problemy były to życie byłoby piękne. Raz na rok coś zrobić i to źle.

Dni Grajewa przereklamowane.... Zespół nie dał popisu w połowie koncertu wyszła. Do władz miasta na następną impreze zaproście gwiazdę disco polo będzie fajniej i będą ludzie się bawić bo dziś bawili się ci co byli pod wpływem % najgorsza impreza na dni Grajewa na jakiej byłam.

Świetny koncert zespołu Enej, ja i moi znajomi super się bawiliśmy i to bez żadnych procentów. Nie wszyscy w Grajewie kochają disco polo istnieje również inny rodzaj muzyki. Dziękuję organizatorom , że myślą i o takich osobach. Było super :)DZIĘKUJĘ

Całe życie hejt za dni grajewa :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.