Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 14490 wyświetleń

Dni Dziecka z MLEKPOL-em

„Dzień Dziecka z MLEKPOL-em” pod takim hasłem Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL zorganizowała Dni Dziecka w Zambrowie (27 maja), Kolnie (28 maja) oraz Grajewie (29 maja).  Oficjalnego otwarcia pikników dokonał Edmund Borawski - Prezes SM MLEKPOL w Grajewie.


To już kolejny rok, w którym MLEKPOL organizuje pikniki dla dzieci z okazji ich święta.
Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL przygotowała moc atrakcji dla dzieci uczestniczących
w tegorocznych piknikach. Maluchy mogły skorzystać z warsztatów ekologicznych, kulinarnych, konkursów o tematyce mlecznej. Podczas pikników na twarzach maluchów cały czas widniały uśmiechy.
- Cieszy nas widok tylu uśmiechniętych maluchów, którym możemy sprawić przyjemność poprzez organizację pikników w tak ważne dla nich święto – powiedział Edmund Borawski - Prezes
SM MLEKPOL w Grajewie. – Dzieci w szkołach otrzymują mleko w ramach programu Szklanka Mleka, a nasza spółdzielnia od lat jest liderem w produkcji mleka na potrzeby programu.
Organizatorzy przygotowali upominki dla każdego dziecka uczestniczącego w imprezie. Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z przyjemnością angażuje się w akcje mające na celu promocję spożycia mleka wśród dzieci i młodzieży.
- Po raz kolejny staramy się zorganizować dzieciom mleczne pikniki z okazji Dnia Dziecka.
To doskonała okazja, by dotrzeć z wiedzą na temat mleka, oczywiście przez zabawę – mówi Ewa Gromadzka - Kierownik działu Marketingu SM MLEKPOL. - Pokazujemy dzieciom jak ważne jest spożywanie mlecznych produktów każdego dnia, ale pamiętamy, że to ich święto i zapewniamy moc atrakcji. Na każdego malucha czekała niespodzianka w formie mlecznego poczęstunku.


W tym roku po raz pierwszy zagościliśmy z mlecznym piknikiem w Zambrowie.
SM MLEKPOL to niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Skupuje i przerabia około 15,7% pozyskiwanego w kraju surowca, znana jest z wyrobów pod markami Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 11 zakładów zlokalizowanych w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

Komentarze (11)

jaka szklanka mleka? dzieci z Grajewa otrzymują i owszem,ale dzieciaki z okolic już nie,a szkoda,bo to,ze dziecko mieszka poza miastem nie oznacza,ze ma gospodarstwo,a jego rodzice są rolnikami,niektórzy przenieśli sie z miasta,by odpocząć od tego ciaglego pospiechu,zgiełku itp

Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że mamy z wózkami nie mogły wejść. Mniejsze dzieci wraz ze starszym rodzeństwem mogły sobie popatrzeć przez płot. Trudno było wytłumaczyć to dzieciom.

Super to wygląda tylko w oczach organizatorów. Rozsiedli się w namiotach z kawką i w garniturach na kancik. ..

Dlaczego nie dajecie całych komentarzy? Nie było tam nic obraźliwego, tylko cała prawda. Zgonili dzieci z całego rejonu, pełno autokarów, pełno dzieci i opiekunów liczących ich . Obserwowałem to przez dłuższy czas. Jaki cel w tym? Nie lepiej byłoby rozdać dzieciom tą danine w postaci bułeczki, jogurtu wody i loda w szkołach???????????

te mamy w wózkami to wiadomo kto ..... stałe bywalczynie tego typu imprez.....

Oj obserwator- jakiś Ty "praktyczny"! Rozdać dzieciom bułeczki i mleko w klasach....dzień jak co dzień...Przecież to miały być atrakcje na Dzień dziecka. Brak zajęć w szkole, jakieś tam zjeżdżalnie, konkursy....Jak zwykle negatywne komentarze wszelkich imprez i inicjatyw w grajewie...

grajewiakom jak zwykle coś nie pasuje: za dużo dzieci za mało dzieci, niedobrze bo padał deszcz niedobrze bo świeciło słońce w oczy- zacznijcie się leczyć. Impreza była dla szkół które skorzystały z zaproszeń i wszystko w temacie. Pozwólcie organizatorom decydować o formie imprezy oraz grupie osób którą chce zaprosić (przecież od tego zależy jej liczebność oraz odpowiednie zabezpieczenie techniczne). Ja wolę tak niż czytać później nagłówki i oglądać TVN24 o stratowanych przez tłum dzieciach na imprezie w Grajewie.

Kolejki były tak wielkie, że dziecko by się dostać na zjeżdżalnię musiało stać pół godziny. Dużo dzieci a mało obsługi, słaba organizacja. Chociaż i tak należą się organizatorom podziękowania, bo wątpię czy miasto zorganizowałoby coś dla dzieciaków tego dnia.

Cieszmy się z tego co mamy a nie ciągle narzekamy! Dzieci miały frajdę i nieważne ze czekały... liczy się to że mogły skorzystać z wielu atrakcji a przy okazji zjeść i napić się ZA DARMO!!! i za to powinniśmy być wdzięczni organizatorom!!!

napewna było super

Mówiąc o rozdaniu dzieciakom daniny w szkołach miałam na myśli to, że Mlekpol mógł zorganizować ten dzień etapami w różnych miejscowościach a nie zganiać wszystkich do Grajewa. Wtedy dzieci z Grajewa miałyby wiecej frajdy bo byłoby mniej dzieci a dzieci z innych miejscowości też czułyby się lepiej u siebie . Organizacja nie polega na spędzie wszystkich aby tylko odrobić tylko na tym by najbardziej zadowolone były dzieci. Nikt nie mówi o nauce, to powinien być dzień szczególny i dobrze zorganizowany

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.