czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 7324 wyświetleń

DK61 wciąż pod nadzorem

Na trasie krajowej nr 61 wciąż trwają wzmożone kontrole drogowe. Policjanci grajewskiej, łomżyńskiej i kolneńskiej drogówki czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących.


Krajowa 61 wciąż jest pod nadzorem policjantów z grajewskiej, łomżyńskiej i kolneńskiej drogówki. Funkcjonariusze od miesięcy prowadzą wzmożone patrole tej trasy, aby w jak największym stopniu zminimalizować ryzyko wystąpienia zdarzeń drogowych a także zdyscyplinować kierowców, którzy łamią przepisy ruchu drogowego. Szczególnie teraz, kiedy od kilku dni trwają wakacyjne wyjazdy a na krajówce odbywa się wzmożony ruch, policjanci szczególny nacisk kładą na sprawdzanie stanu trzeźwości kierujących, sposobu przewożenie dzieci, bagażu oraz kontrolują czy ruch pojazdów odbywa się zgodnie z przepisami. Zdecydowanie reagują na przypadki przekraczania dozwolonej prędkości, stosują represje karne za naruszenia przepisów. Działania mundurowych mają jeden główny cel, jakim jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa podróżujących tą trasą.

Komentarze (1)

W ciągu ostatnich dwóch tygodni jeździłem w okolice Grajewo - Łomża średnio co trzeci dzień ale obecności panów nie odczułem. Ani razu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.