środa, 25 maja 2022

Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 13364 wyświetleń

DK-61 prace od nowa!

 
Do Biura Rady Powiatu wpłynęła z GDDKiA Oddział w Białymstoku odpowiedź na zapytania dotyczące terminów modernizacji dwóch bardzo niebezpiecznych i zatłoczonych skrzyżowań drogi krajowej 61 w Grajewie i Szczuczynie. Niestety, jak wynika z pisma    p r a c e    p r o j e k t o w e  zostaną rozpoczęte od nowa, a termin wykonania modernizacji jest nieznany.
 
(kos) 

Komentarze (16)

a może zróbmy blokadę na przejściach tak jak w innych miastach i wtedy potraktują nas poważniej,nic nie robimy jako grajewiacy to inni nam dobrze zrobią? chyba nie ,zastanówmy się co zrobić,pozdrawiam

No i wiemy na czym stoimy. Teraz upłynie: rok na 2-3 przetargi na projektodawcę, 2 lata opracowanie nowego projektu, i ze 2-3 lata czekania na kasę bo to skrzyżowania "bezpieczne" i nie ma "priorytetu". Mocno chore zarządzanie drogami krajowymi, b.mocno... Jak parlamentarzyści sie za to nie wezmą to nic z tego.

no to trzeba się skrzyknąć i zablokować drogi, tak aby nie mogli zrobić objazdów, gadanie nic nie da

sztachety w łapy i na ulice ;(

Proponuje się zebrac w sobote o 12.00 i blokowac przejazd przez chodzenie przez przejscia dla pieszych to legalny protest bo przecież pieszy ma pierszeństwo!!! na poczatek z godzine a jak zero odezwy to za tydzien powtorka 3 godziny.

W Toczyłowie by cos się przydało zmienic tam teraz jezdzą traktory ze żwirem dają kierunek ale kierowcy są ślepi bo wyprzedzają i ten pan ryzykuje życie skręcając w drogę asfaltowa do jeziora.A może i policja by się przydała od czasu do czasu a nie latają szukają pijanego rowerzysty

O czym tu mówić ? Nawet adresu ni znają. 15-200 ? Co to za miejscowość? Bo Nasze Grajewo napewno nie.

no to jak w innych miejscach ludzie mogą się zkrzyknąć przez neta to i u nas powinniśmy to zrobić ale to zakichanana dzierewnia i wszyscy mają to gdzieś wolą obgadać sąsiada znajomych niż coś zrobić zablokować tą drogę jak pisze kierowca niech tym się wreszcie zajmą bo nasze władze są nieudolne

ja bede sobota 11:50!

ja tez proponuje aby na jakos godzine zblokowac ruch korek zrobi sie az do szczuczyna wtedy zajma sie projektowaniem i realizacja !!!

Może ktoś mnie oświeci gdzie w Szczuczynie jest ulica Kalinowskiego, bo ja takiej nie znam. Ponadto, trzeba z "bulem" stwierdzić, że pismo zostało niechlujnie napisane.
Otwieram przetarg dla gimnazjalistów: kto dokładnie policzy błędy?

Rozjasniło mi sie troche: skoro GDDKiA nie pisze o przyczynie wypowiedzenia umowy dla dotychczasowego projektodawcy, to znaczy,że pod brakiem "priorytetu" ukryta już jest rezygnacja z modernizacji tych skrzyżowań. Dlaczego? -Dlatego,że uważają te prace za zbędne w związku z powstaniem via Baltiki. A nam zostanie męka...

ja też wiec sobota godz12;00 skrzyżowanie piłsudskiego i szkolnej z Konopską

Trzeba wyjść i blokować skrzyzowanie to w końcu przestana z nas kpić..ileż mozna

Mam pytanie w którą sobotę robicie tę blokadę godzinę już znam i chętnie się przyłącze bo to naprawdę tragedia

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.