środa, 17 kwietnia 2024

Kraj

  • 16 komentarzy
  • 1347 wyświetleń

Delfin popłynął

19 maja 2005r. fani Eurowizji z zapartym tchem oglądali półfinały europejskiego festiwalu piosenki.

Niestety Polska od czasów występu Edyty Górniak (II m.), nie jest w stanie zaskarbić względów Europejczyków, którzy oddają swoje cenne głosy na wykonawców. Gdyby można było głosować na uczestnika ze swojego kraju, być może Ivan i Delfin – tegoroczni przedstawiciele Polski zakwalifikowaliby się do finału. Pozostaje dopingować w finale boysbandowi z Danii czy ekscentrycznym rockowym Norwegom.Za wysokie progi na Ivana nogi...delfin miał być rekinem – okazał się tylko płotką...

e-Grajewo.pl

Komentarze (16)

Dałes dupy Ivan,takiej kompromitacji t nie bylo jeszcze w Polsce od czasów starożytnych!!!!idz w pi..u

Jakie to wspaniale polskie imie Ivan

A IDZ KTO GO RYBRAŁ Z TAKO PIOSENKO MÓGŁ ZASPIEWAC NAJLEPSZO CZYLI CZARNE OCZY S NIEJWKWS CSWRN DZIEWCZYNA!!

wstyd tylko i już kto go wybrał tylko niewracaj do Polski bo niema poco

no bess kiciora, jak oni chceli wygrać z takim disco w polu...buehehehe...noł cement :P

phi jakies tance cyganskie odprawili:| omg wyszlo ze Polacy to jacys cyganie:| oł noł!

mówiac wprost dali du... ci ktorzy wybrali ten zespół

ehhhh te "laj laj laj" bylo zalosne :|

Wy głupcy > Iwan nie popłynął , on dopiero wypływa , a każdy sukces zaczyna sie od porażki , choć ta porazka nie z jego winy . Co prawda folklor cygański nie mógł sie podobac Polakom ani też rosyjskojęzycznym głosującym w półfinale , ale przeciez to polityka załatwiła wszystko i reszte . Iwan jet młodym , intyligentnym , poszukującym wokalista , bardzo delikatny, muzykalny i w swoim stylu . nie martwcie sie i pomimo krytyki nie upadnie , bo ma ten wielki w sobie ognik , chęci życia , poznawania a nie biznesu .Wierze ,że mu sie uda , a tym wszystkim co byle jak o nim mówia i piszą zarzucam zdrade , bo przecdież ktoś z nas czyli my Polacy muzyczni wybraliśmy go na reprezentanta. Wara mówić źle o tym wyborze, już lepiej skupcie się na głosowaniu Polski w Eurowizji. Pozdrawiam Iwana i Delfin motywuję do dalszej dobrej ale pamiętajcie skromnej i uczciwej pracy , bez niewiadomych i nieznanych Wam sponsorów i mecenasów . Róbcie swoje , bo w tym siła.

Jak możecie mówic i pisac ,że jest to tylko porażka Iwana. Przecież to Polska wybrała go na reprezentanta, To znaczy że znawcy muzyki są nieodpowiedzialni skoro go wybrali , a nie że Iwn , który świetnie śpiewa jest zły. Zastanówcie się WY wszyscy , którzy takie głupoty puiszecie , również o sobie jako Polakach . A może by tak spróbowac wytłumaczyc niepowodzenie Iwana np. wadliwa poluityką w tym czasie między narodami RP i chyba w dalszym ciągu ZSRR(!), może też tym, że Wspaniałej osobowości Iwana nie powinno się rzucać na pożarcie jego byłym rodakom ? Iwan co chcecie piszcie i mówcie i tak sie obroni w Polsce , a dla krajów byłego ZSRR i tak zawsze będzie obojętny , żeby nie powiedzieć nikim. Ale skoro powiedzieliśmy : wybieramY Cie Iwan na Eurowizje , bo nikogo lepszego nie mamy w polsce to bądźmy do końca konsekwentni. Wstyd mi za tyuch co głupoty piszą nie zdająć sobie sprawy z tego co wypisują. Iwan trwaj i nie daj się .

TROCHĘ KULTURY.DAJCIE CZAS TEMU IWANOWI.NIBY ON PIERWSZY.NO TO NIECH IDĄ I ZAŚPIEWAJĄ CI CO KOMENTUJĄ.A IMIĘ NIE JEST WAŻNE.

TROCHĘ KULTURY.DAJCIE CZAS TEMU CHŁOPCU.NIE ON PIERWSZY NIE ON OSTATNI.IMIE NIE JEST WAŻNE.KOGO WYBRALIŚCIE TEGO SŁUCHALIŚCIE.

to pom pierwsze polacy wybrali ivana mi sie tam jego wystop podobal bylo naprawde fajnie na pewno zaspiewal lepiej niz inne zespoly ktore sie dostaly do finalu i tyle

ivan i delfin wygrali by gdzyby zaspiewali piosenke czarne oczy w tedy mieli by wygrana w kieszeniu na 100%

wzeli takiego zerby gogos naprawne sdobrego np.górniak piasek bluka fe srachurskia itp.

moim zdaniem ze ivan w piosence ,,czarna dziewczyno'' to porprostu zenada i biesiada naprawde wspolczuje tej piosenki tobie Ivan ale za to gratuluje piosenki ,, czarne oczy '' gdybys z nia sie wybral na ta wielka uroczystosc napewno bys wygral :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.