środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 6348 wyświetleń

Delegacja z Białorusi

Burmistrz Dariusz Latarowski przyjął delegację miasta Brzostowica Wielka na Białorusi, z którym Miasto Grajewo podpisało List intencyjny. 

Sygnatariuszami Listu byli: ze strony polskiej – Burmistrz Miasta Grajewo Dariusz Latarowski, zaś ze strony białoruskiej – Aliaksandr Halavach Dyrektor Muzeum Wiewiórki w Brzostowicy Wielkiej. Strony deklarują zamiar współpracy transgranicznej w celu realizacji działań w związku ze sporządzeniem wspólnego wniosku o przyznanie dotacji z Programu Współpracy transgranicznej EIS Polska - Białoruś - Ukraina 2014 - 2020.

Współdziałanie pomiędzy samorządami dotyczyć będzie takich obszarów jak promocja kultury lokalnej i zachowanie dziedzictwa historycznego i naturalnego.  

 

 

- http://www.grajewo.pl/aktualnosc

Komentarze (3)

O wreszcie można będzie pojechać turystycznie do wielkiego księstwa litewskiego

Zrywamy z zachodem Europy, Białoruś jest odpowiednia dla PISogrodu.

Białorus to bratni naród. Jedyny z słowiańskich który nigdy nie był przeciw nam. Super. Gdy zachód kolejny raz na nas nasra to wtedy przeprosimy prawdziwych przyjaciół.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.