niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 37 komentarzy
  • 3795 wyświetleń

Dariusz Latarowski w Polskim Radio Białystok

Do rozmowy zaproszono obu kandydatów. Maciej Bednarko przekazał, że nie weźmie w niej udziału. Tłumaczył, że jego plan na ten etap kampanii nie przewiduje takiej aktywności. Maciej Bednarko nie zdecydował się także na udział w poprzedniej debacie kandydatów na stanowisko burmistrza Grajewa, którą organizowało Polskie Radio Białystok. Pierwsza tura wyborów samorządowych na burmistrza Grajewa nie przyniosła rozstrzygnięcia.

Z Dariuszem Latarowskim rozmawia Paweł Wądołowski.

Komentarze (37)

Brawo Panie Burmistrzu,prezentuje Pan KLASĘ, jestem pewna od dawna,że chciałabym mieszkać w mieście,gdzie burmistrzem będzie Pan Latarowski, trzymam kciuki,życzę dużo sił i zdrówka:)

A pan Maciej to się boi rozmowy, czy nie potrafi mówić?

Głosowałem na Ciszewską. Jej się nie udało. Słucham teraz tego wywiadu i nie mam wątpliwości. Zagłosuję na Latarowskiego, niech jeszcze podziała. Za 5 lat i tak będzie ktoś nowy.

Panie Burmistrzu nic ciekawego pan nie powiedzial. Placykow zabaw to juz mamy dostatek. Dlaczego dziennikarz nie zapytal pana o rozwoj Miasta jak: Dworzec Kolejowy i PKS, obwodnica, zaklady pracy, dlaczego za pana kadencji miasto sie WYLUDNIA.?

/Osobiście nie znam jego pracy dla miasta jako społecznika czy wolontariusza.

Do Obserwator. Posłuchaj wypowiedzi pana Macieja choćby na nagraniach z sesji rady miejskiej. /

Do grajewiak dlatego że inwestycja idzie cały czas na drogi... A na firmę jaką kolwiek brak .. pracy jak nie było tak nie ma/

Nic ciekawego. Mnie nie przekonuje.

Słuchaliśmy Pańskiej wypowiedzi, pełna kultura, czysta wypowiedź, a kolega znowu nie stawił się. Może wypowiedzieć się nie umie. I do Grajewianka, przyjdzie czas na PKP co Ty codziennie jeździsz, Warpnie, no ale czegoś się czepić musisz-prawda.

Panie Latarowski 3 stycznia dowiedział się Pan że Pana zastępca stratuje w wyborach samodzielne. Mógł Pan uzgodnić z zastępcą terminy urlopów i mogli by panowie tak podzielić się wolnym czasem aby każdy z panów mógł prowadzić kampanię w terenie. Naprawdę to wszystko było w Pana rękach.

Darek wszystko się na tym świecie zmienia i ty nie będziesz wieczny.

Panie Burmistrzu ten mini przystanek autobusowy to był zlokalizowany przy toalecie miejskiej. Był budynkiem ogrzewanym w zimę można było w czasie deszczu czy złej pogody schować się do środka i wyjść do autobusu gdy autokar podstawił się na wyznaczony przystanek do dojazdu. Dzisiaj mamy wiatę z toytoyem. Dziękujemy serdecznie dobremu gospodarzowi.

Darek to tobie kierowca autobusu musiał powiedzieć jak wygląda Grajewo. Gdzie ty byłeś przez te wszystkie lata. Mój serdeczny kolego muszę cię zmartwić. Nic się nie zmieniło, Grajdołek nadal jest Grajdołkiem.

Panie Burmistrzu Pana wizja na kolejne 6 lat to nadal budowanie parków zieleni i trawniki. Panie Darku mieszkańcy potrzebują rozwoju przemysłowego, lepszej pracy, mniej samozachwytu a więcej konkretów.

Darek jak nie odbierasz żółtej kartki to dostaniesz Czerwoną 21.04.2024.

Trzeba by ludzi poważnie traktować i szanować panie Burmistrzu

Rodzina szkoły śmieszne przypominam że połączył pan klasy wbrew woli rodziców a można było tego uniknąć

/Ciągle o tym samym. Nic co miałoby zaskoczyć ludzi.

A myślisz, że plaga zmieni Grajdołek w metropolię? Dobrze wiesz o czym mówię

I nadal nic konkretnego, nawet prowadzący kilkakrotnie przypomina tematykę i pytania.

Oklepane frazesy.

Latarowski bardzo dużo zrobił dla wyglądu Grajewa. Osoby młode wyjeżdżają z takich miasteczek i nie zatrzyma ich żaden Burmistrz. No i w razie czego zobaczymy jak to Bednarko nie połączy klas i zrobi żłobek. Oj tych planów to dużo aby się wyrobił przez 5 lat. Głosujmy na Latarowskiego bo lepszy sprawdzony Burmistrz niż człowiek po którym nie wiadomo czego się spodziewać. Obiecywać to każdy może.

Zmieniona taktyka? Z brutalnej na bardzo grzeczną ?. Ludzie nie zmienią zdania

Bede glosowac na Pana Panie Latarowski . Zrobił Pan duzo dla naszego miasta . Ma Pan klasę i zawsze Pan spotykał sie z ludżmi na osiedlach rozmawiał o ich potrzebach . Przynajmniej nie promuje się Pan z cukierkami na rynkku agitując ludzi do głosowania.

Kasia wyjdź do miasta Latarowski cukierkami pod Lidlem agituje.

Kasia a ty z czym dziś chodziłaś ulicami Grajewa?

Lepszy sprawdzony już burmistrz dużo już zrobił dla Grajewa umyśle że będzie dalej robił dla naszego miasta

Mnie nie przekonują takie medialne gadki typu jaki to Latarowski jest cacy a Bednarko jest bee. W mojej ocenie ten wywiad był
momentami w tym kierunku. Nie podoba mi sie to, dlatego zagłosuję na Macieja.

Panie Darku a to nie pan cofnął w styczniu Bednarce pełnomocnictwa ? Ale nie ma problemu może i Pan iść na urlop, pani naczelnik pana zastąpi. Nie takie rzeczy widziałem. /

A co Pan taki rozmowny się zrobił? A na sesji ani be ani me ani kukuryku. Na zadane niewygodne pytania potrafił Pan jednym zdaniem odpowiedzieć : że nie będę odpowiadać albo odpowiem w trybie administracyjnym. A tu proszę normalnie gwiazda

Zastępstwo to nie jest jej mocna strona.

W jakim celu ma siedzieć w urzędzie skoro ma cofnięte wszystkie upoważnienia

Ludzie tak słodzicie temu Latarowskiemu, że w pewnych momentach człowiek zaczyna się zastanawiać czy przypadkiem on za dużo nie zrobił dla naszego Grajewa. Popatrzcie na Szczuczyn czy na Stawiski i porównajcie

Czym ten pan sie wg was przysłużył? Tymi placami zabaw i parkiem? Tu brakuje miejsc pracy co firma się otworzy to zaraz zamyka Krasickiego aż się prosi ale za kościołem to w trybie pilnym zrobione ba nawet nie rozbudowane a już zrobione drohi

DO Hanki - wyjeżdżają bo chcą LUB MUSZĄ - wymień mi jakie powstały atrakcyjne miejsce pracy ? Ludzie muszą wyjeżdżać w poszukiwaniu lepszych perspektyw gdyż tu nie ma dla nich miejsca. Dlaczego ? Dlaczego ludzie mieszkają w Grajewie a pracują w Ełku, w Łomży, Białystoku, w Warszawie ? Dlaczego nie są atrakcyjni zawodowo w Grajwie a tam są ? Temat rzeka i długo o tym by pisać .... wszyscy to widzą jedni zacierają ręce, inni pokują sie i wyjeżdżają . Wiem tak jest wszędzie ale w małych miastach to najbardziej widać i w małych miastach to sie bardziej odczuwa bo nie ma alternatywy B - tylko wyjazd.

Pani Iwonka ma rację z tymi ulicami, Krasickiego aż wstyd

słowa trzeba dotrzymywać wiesiek

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.