wtorek, 28 marca 2023

Kultura i rozrywka

Dar Serca w ZSM nr1

1 grudnia 2013 r. w ramach kwesty "Bożonarodzeniowy Dar Serca” pod hasłem "Nie przechodź obojętnie” uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Polskiego Czerwonego Krzyża i Szkoły Podstawowej nr 1 im. K.I.Gałczyńskiego, pod opieką nauczycieli zbierali pieniądze na pomoc swoim chorym i niepełnosprawnym kolegom.

Kwesta znajduje się pod honorowym patronatem Biskupa Łomżyńskiego. W akcji braliśmy udział już po raz czternasty. Od początku celem jest pomoc potrzebującym. Jest to cel bliski ideom Polskiego Czerwonego Krzyża, które uczniowie szkoły starają się propagować. Na terenie Grajewa kwestowało 78 wolontariuszy z PG nr1 i SP nr1 pod opieką 22 nauczycieli. Młodzież zebrała 3254 zł i 85 gr – pieniądze przeznaczono na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi.

Jesteśmy wdzięczni za to, że mieszkańcy Grajewa coraz bardziej nam ufają i wspierają akcję. Dziękujemy również proboszczom wszystkich tutejszych parafii, zachęcali oni bowiem mieszkańców do hojności i życzliwości wobec kwestującej młodzieży.


Za pomoc i okazane serce serdecznie wszystkim dziękujemy!
fot. PGnr1

 


wtorek, 28 marca 2023

Kreatywna sobota w SP2

poniedziałek, 27 marca 2023

Niećkowo. "Warsztaty integracyjne"

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.