Kultura i rozrywka

  • 10 komentarzy
  • 17651 wyświetleń

Daniel Krasiński ma Indeks


16 lutego 2010 w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku – Filia w Ełku został przeprowadzony Konkurs Wiedzy  Społeczno- Ekonomicznej „Młody Menedżer 2010”, uczestnikami tegorocznej edycji była młodzież spośród wielu szkół ponadgimnazjalnych, w tym: Ełku, Suwałk, Grajewa, Augustowa, Olecka, Gołdapi.  Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie okazał się bezkonkurencyjny.
I miejsce w Konkursie zdobył Daniel Krasiński – uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie, jego wynik to przede wszystkim możliwość odebrania podczas inauguracji roku akademickiego 2010/2011 Indeksu na WSFiZ w Białymstoku.

Zespół Szkól Nr 2 z Grajewa w czasie ceremonii nagradzania kilkakrotnie odbierał zasłużone brawa  i aż cztery wyróżnienia. Wśród wyróżnionych uczniowie Technikum, kształcącego w zawodzie: technik ekonomista: Tomasz Cybula, Sylwia Chmielewska, Maciej Rafałowski i Diana Kamińska.

Opiekun Finalisty – Tomasz Cebeliński, w sposób szczególny wyraża swój podziw i radość z postępów Daniela. On potrafi i chce się uczyć, jest ciekawy i poznawczo ciekawski. To przede wszystkim uczeni klasy pierwszej z ogromnym potencjałem. Razem z Danielem do kolejnych olimpiad i konkursów przygotowuje się „mały zespół” w składzie: Gabriela Ceglarek, Adam Ciurzycki,  i wspomniany Daniel Krasiński.

Gratulujemy

środa, 24 kwietnia 2024

Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 24 kwietnia 2024

Pierwsza edycja Hip Hop Generation

Komentarze (10)

Brawo, tak trzymać. Pani dyrektor musi być dumna z takich uczniów i nauczycieli. Proszę utrzymywać tak wysoki poziom nauczania, ..

Serdeczne gratulacje finalistom oraz ZS nr 2 . Panie Tomaszu tak trzymać .

Żeby dostać INDEX Wsfizu w Balymstoku to nie trzeba wygrywać konkursów, tylko mieć obojętnie jak zdaną maturę :))

tylko nie mówcie, że nagrodami za drugie miejsce były koszulki wsfizu bo te dawali miesiąc temu za darmo dla każdego studenta. a co to za nagroda odebranie indeksu na inaugracji ? kto chce to odbiera na inaugracji i co to za nagroda- sprzedanie jednego miejsca na uczelnie ( no chyba, że będzie studiował za darmo) :) pozdrawiam

Brawo Daniel :D

Myślę "studencie" że testu, który rozwiązał Daniel byś nie zaliczył.Jakkolwiek pozdrawiam Cię i życzę sukcesów!

Gratulacje Danielu!

Podrawiam mojego wspaniałego nauczyciela Pana Tomasza Cebelińskiego. Obecnie jestem na II roku studiów i cenię wszystko, co od Pana się dowiedziałam.

gdyby to był indeks SGH byłoby się z czego cieszyć, a indeks szkoły prywatnej - płatnej, chętnie je rozdają
pozdrawiam i gratuluję sukcesu, aby takich więcej

Danielu - jesteś wielki!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.