piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12380 wyświetleń

Dajesz Pracę.PL

Społem Grajewo wspiera polskich producentów

Grajewska spółdzielnia Społem, włączyła się w działania promocyjne Fundacji Dajesz Pracę.PL. Już od 23. czerwca, w sklepach spółdzielni zobaczyć będzie można charakterystyczne, „sportowe” plakaty zachęcające do „kibicowania polskim produktom” i wybierania ich częściej podczas robionych zakupów. Akcja potrwa do końca sierpnia, a udział w niej bierze w sumie, blisko 500 sklepów Społem w całej Polsce.

Udział sieci i założenia akcji
Społem – najstarsza spółdzielnia spożywców w Polsce, już po raz kolejny angażuje się w działania promocyjne Fundacji. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych akcji, w sklepach spółdzielni zawisną plakaty zachęcające do tego, by częściej wybierać polskie produkty. Plakaty, których łączna liczba wynosi ponad 1000, zobaczyć będzie można także w grajewskich sklepach Społem. Utrzymana w sportowej stylistyce akcja ma przekonywać, że kibicować można nie tylko naszym sportowcom, ale i produktom.

Celem Fundacji Dajesz Pracę.PL jest wsparcie dla powstawania i rozwoju miejsc pracy w Polsce, jak również promocja polskich produktów, do czego każdy może się włączyć, kupując powstałe w naszym kraju wyroby. Swoje cele Fundacja realizuje poprzez organizowanie kampanii promocyjnych, współpracując z mediami, instytucjami oraz sieciami handlowymi w całej Polsce. Od samego początku w działania te angażuje się również Społem.

Korzyści polskich producentów, korzyści polskich sklepów
Prowadzony przez Fundację Dajesz Pracę.PL program promocyjny, zachęcać ma do częstszego wybierania polskich produktów, podczas robienia zakupów. Aby to ułatwić, Fundacja oznacza powstałe w naszym kraju wyroby swoim logo, dzięki czemu łatwiej można je zidentyfikować na sklepowej półce. Do tego, by częściej sięgać po tak oznaczone produkty, zachęcać mają natomiast plakaty oraz inne materiały widoczne w sklepach – najbliżej miejsca gdzie zapadają zakupowe decyzje.


Michał Zębik
Specjalista ds. PR

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (4)

brawo. inni sie powinni do tego przylaczyc. popieram

Ale czy to nie jest" czysta" reklama Społem???

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.