środa, 29 marca 2023

Kraj

Dachowanie volkswagena

Kierujący volkswagenem zjechał na pobocze i dachował. 23-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Suwałk.

Dzisiaj, około godziny 4.50 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach został powiadomiony o wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 8 w rejonie miejscowości Olszanka gm. Szypliszki. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 23-letni mieszkaniec gminy Puńsk kierujący volkswagenem na łuku drogi najprawdopodobniej zasnął i zjechał na prawe pobocze. Następnie samochód uderzył w skarpę i dachował. Na skutek wypadku do szpitala trafił kierujący, natomiast  jego trzej pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący volkswagenem był trzeźwy. Teraz szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają suwalscy policjanci. – oficer prasowy KMP w Suwałkach

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.