czwartek, 18 sierpnia 2022

Kraj

  • 2 komentarzy
  • 3104 wyświetleń

Dachowanie opla

Kierowca osobowego opla stracił panowanie nad autem i dachował. 20-latek z obrażeniami trafił do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają zambrowscy policjanci.

Wczoraj, około godziny 10.00 w okolicach miejscowości Cieciorki pod Zambrowem doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca opla astry jadąc przez las drogą gminną najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Prowadzone przez mężczyznę auto zatrzymało się między drzewami w lesie. 20-letni kierowca z wewnętrznymi obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają zambrowscy policjanci. – oficer prasowy KPP w Zambrowie

Komentarze (2)

Fantazja wziela gore nad doswiadczonym kierowco paranoja normalna

kierowco? i co ty niby jestes medyk? haha. swoja droga: on stracil panowanie nad autem przez dziure w asfalcie. a Polska i tak sama sobie jest winna,ze budowala drogi nie przez czysta przestrzen tylko przez las,przez co ginie wielu ludzi.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.