niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 2860 wyświetleń

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

Koronawirus ponownie przybiera na sile, część szkół w województwie podlaskim przechodzi na nauczanie hybrydowe, w związku z zakażeniami wirusem Sars-CoV-2. Uczniowie, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną kontynuują już naukę z domu. To efekt potwierdzenia przypadków zakażeń wśród pracowników i/lub uczniów placówek.


Kilka dni temu w Grajewie zakończyła się kwarantanna uczniów jednej z klas w Szkole Podstawowej nr 4. Obecnie zakażenie pojawiło się
w Zespole Szkół nr 2 - chora na Covid-19 jest osoba z kadry pedagogicznej, a na kwarantannie przebywają uczniowie trzech klas tej placówki. Nauczanie zdalne będzie prowadzone do 24 września włącznie - podaje nam Marcin Bobrowski, dyrektor ZS Nr 2.

 

niedziela, 17 października 2021

Wyprzedzał ciężarówką na skrzyżowaniu

Komentarze (9)

Jak to możliwe że wszystkie dzieci powinny być na kwarantannie od srody 15 września, zgodnie z informacją zawartą w internetowym koncie pacjenta.Tymczasem jeszcze w środę nauczyciel mając wynik covid normalnie był w pracy i miał styczność z dziećmi.Natomiast sanepid dzwonił i informował o kwarantannie dopiero w sobotę.Ioco tu chodzi ,i kto jest odpowiedzialny za ten bałagan i brak odpowiedzialności

Może czas przestać panikować? W dniu wczorajszym w województwie podlaskim było 48 osób zakażonych. Jeżeli za każdym razem gdy ktoś kichnie będziemy wprowadzać zdalne nauczanie to może bez sensu jest utrzymywać fizycznie budynki.

Grajewiak po prostu test wyszedł komuś pozytywny w piątek, a w środę ludzie mieli kontakt z tą osobą - proste.

Gdyby przetestować dzieci i nauczycieli to pewnie z 30% by miało wynik pozytywny w każdej szkole. Przejdzie ta fala i wszystko sie uspokoi. Nie jest to pierwszy przypadek nauczyciela z covid w tej szkole, tak jak i w innych grajewskich placówkach.

Dopóki nie zaszczepi sie więcej ludzi ,choroba pozostanie z nami na dłużej.

Do grajewiak. Skoro masz takie sensacyjne choć nieprawdziwe informacje to zgłoś do organów ścigania tylko koniecznie podpisz się prawdziwym imieniem i nazwiskiem aby można było ci wytoczyć sprawę o zniesławienie a chętnych będzie wielu bo oczerniasz państwowe placówki celowo kłamiąc i siejąc dezinformacje.

iro - tobie płacą za takie informacje ? Porównaj ilość zakażeń z września 2020 - bez szprycy i ilość z września 2021 gdzie jest ponad 19 mln zaszprycowanych - wynik jest taki sam!

Kto chory niech się leczy, zdrowi do pracy i nauki, nie róbcie paradoksów, bo i tak już od tych zmyslów przewraca się w głowie, zachować zdrowy rozsadek i koniec.

Ja grajewianka-popieram

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.