Warto przeczytać

Czy aranżacja biura ma znaczenie dla osób w nim pracujących? Okazuje się, że tak!

W dzisiejszych czasach wielką wagę przywiązuje się do komfortu osób pracujących w biurach. Okazuje się, że co drugi kandydat rozważający ofertę pracy ocenia biuro i jego lokalizację. Zdarza się również, że potencjalny pracownik odrzuca współpracę ze względu na niekomfortowe warunki biurowe. Nowoczesne biura kuszą pracowników, stając się coraz istotniejszym kryterium w wyborze przyszłego pracodawcy. Przyjazna i awangardowa przestrzeń dziś jest wręcz standardem na rynku pracy. Otoczenie odgrywa znaczącą rolę w funkcjonowaniu człowieka, wpływając tym samym na efektywność pracy. W przestrzeni biurowej pracownicy spędzają około czterdzieści godzin tygodniowo – jest to więc spora część ich życia. Komfort w pracy zmniejsza stres i przywraca skupienie, co pozwala firmie osiągać coraz wyższe wyniki.


Nowoczesne biuro, czyli jak stylowo urządzić przestrzeń i nie zapomnieć o funkcjonalności


Słysząc określenie „nowoczesne” wyobrażamy sobie przestrzeń wzbogaconą o masę technologicznych dodatków i udogodnień, które są wręcz dosłownie na wyciągnięcie ręki pracownika. Wiele młodych osób kojarzy nowoczesne biuro z otwartą przestrzenią i wyznaczonym miejscem na wspólne spędzanie czasu podczas rozmów, czy grania w gry. Aranżując wymarzone biuro można często znacznie przedobrzyć, czyniąc je ty, samym zbyt chaotycznym do przetworzenia dla typowego pracownika. Prawdziwe nowoczesne biuro oznacza połączenie funkcjonalności i minimalizmu wraz z elegancją. W wielu przypadkach to właśnie biuro stanowi wizytówkę firmy, gdyż jest ono miejscem spotkań z klientami. Badania potwierdzają wyższość minimalistycznych i dyskretnych wnętrz nad resztą, gdyż korzystnie wpływają one na komfort pracy. Coraz więcej korporacji decyduje się na wykorzystanie surowych materiałów, do których należy beton architektoniczny. Beton wprowadza do wnętrza elegancję, a jego neutralny koloryt pomaga w skupieniu się na wykonywanej pracy. Pomieszczenie może zostać ożywione dodatkowymi elementami zieleni. Nowoczesne i modne rozwiązanie aranżacyjne poleca firma VHCT, od lat zajmująca się produkcją płyt oraz dekoracji z betonu architektonicznego. Przedsiębiorstwo pełni również fachowe doradztwo w zakresie doboru płyt specjalnie pod indywidualne preferencje, dzięki czemu zamawiający może liczyć na awangardową przestrzeń.


Skuteczne projektowanie przestrzeni biurowej - komfort ponad wszystko


Chyba nikt nie ma już wątpliwości odnośnie wpływu aranżacji biura na pracowników. Dla niektórych przestrzeń pracy musi być ostoją spokoju, inaczej – nawet będąc ekspertem w swojej dziedzinie - nie będą potrafili się skupić. Na stronie 
www.vhct.pl  można zapoznać się z licznymi rodzajami wykorzystania omawianego wcześniej materiału zarówno w przestrzeni biurowej i domowej. Zadbaj o samopoczucie pracowników, dostosowując wnętrze do ich potrzeb, a na pewno inwestycja w aranżację zwróci się w postaci prężnej pracy zmotywowanych specjalistów. Beton architektoniczny jest połączeniem wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny na każdą kieszeń. Materiał pozwala nadać pomieszczeniu głębi oraz wyróżnić je na tle reszty innowacyjnością. Dodatkowo wytrzymałość płyt architektonicznych pozwala na ich długoletnie użytkowanie bez konieczności dodatkowych czynności związanych z ich wzmacnianiem. Zaproś nowoczesność do swojego biura, czyniąc je przyjaznym dla pracowników!

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.