niedziela, 17 października 2021

Kraj

Czuwali nad bezpieczeństwem

    Przez cały weekend ełccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem osób powracających z wakacji. Funkcjonariusze byli widoczni na drogach całego powiatu. W wyniku wzmożonych działań skontrolowali 131 pojazdów i nałożyli 45 mandatów karnych, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Od piątku do niedzieli ełccy policjanci prowadzili wzmożone działania pod nazwą „Bezpieczne powroty”. Funkcjonariusze przy wsparciu Straży Miejskiej oraz Inspekcji Transportu Drogowego czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących, aby letni wypoczynek zakończył się szczęśliwie. Policjanci kontrolowali m.in. stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierowców oraz sposób przewożenia dzieci w autach.

Przez cały weekend doszło do 2 wypadków drogowych i 11 kolizji. Policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę. W wyniku działań skontrolowano 131 pojazdów i zatrzymano 8 dowodów rejestracyjnych z powodu złego stanu technicznego pojazdów. Łącznie funkcjonariusze nałożyli 45 mandatów karnych, głównie za przekroczenie dozwolonej prędkości.

KPP Ełk:

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.