środa, 26 stycznia 2022

Wiadomości

Człowiek Roku 2021 - głosowanie

 

Twoim zdaniem Człowiekiem Roku 2021 powinien zostać?

 

Lista nominowanych:


Chrzanowska Ewelina
- absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Wydział Instrumentalno - Pedagogiczny w Białymstoku. Nauczycielka i nieoceniony pedagog.  Od początku istnienia prowadzi grajewski Chór Miejski "Cantabile", jest też dyrygentem chóru tutejszej Państwowej Szkoły Muzycznej. Artyści pod Jej batutą upowszechniają muzykę zespołową i dzielą się nią z publicznością, dając niepowtarzalne i wyjątkowe koncerty. Za swoją działalność otrzymała w 2014 r. nagrodę Burmistrza "Wilk Roku" w kategorii Osobowość (wyróżnienie) oraz "Wilka Roku" 2017 w dziedzinie "Twórczość artystyczna".


Komor Piotr
- współtwórca miejskich imprez, zawodowo kierowca samochodu ciężarowego. Pomysłodawca i organizator Truck Show Podlasie, imprezy dedykowanej kierowcom i pracownikom branży transportowej. Dzięki temu wydarzeniu uczestnicy zlotu mają niepowtarzalną okazję zetknąć się z branżą motoryzacyjną w wydaniu maxi i zobaczyć z bliska wystylizowane "królowe szos". Nominowany to także inicjator turnieju piłkarskiego dla dzieci "Łoś". W 2019 r. otrzymał nagrodę Burmistrza "Wilk Roku" w kategorii Wolontariusz.


Tuzinowski Daniel
- od lat związany z grajewską piłką nożną - założyciel Akademii Małego Piłkarza, instruktor, inicjator powstania drużyny piłkarskiej Futsal MOSiR Grajewo, były piłkarz Warmii Grajewo. Poprzez swoje doświadczenie rozwija umiejętności młodych piłkarzy i piłkarek. Pod Jego okiem dzieci od najmłodszych lat ćwiczą sprawność fizyczną, łącząc to ze świetną zabawą; uczą się zdrowego współzawodnictwa, pokonywania własnych słabości i radzenia sobie z porażkami.


Na Państwa głosy czekamy do 15.02.2022 r.

adres email: ekonkurs@vp.pl 

 

Portal e-Grajewo.pl

 

Sponsorzy:

 • "Spółdzielcza 1"
  Grajewo, ul. Spółdzielcza 1

 • PPHU Kramex Elżbieta Zalewska
  Grajewo, ul. Wojska Polskiego 5

 • Salon fryzjerski OCH
  Grajewo, ul. Marii Konopnickiej 23

 • Studio Wizaż MJ
  - Grajewo, ul. Mickiewicza 2/1

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.