środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

Czas wypadków i kolizji

Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Policyjne statystyki wskazują, że najwięcej zdarzeń drogowych  zdarza się właśnie o tej porze roku. Dlatego policja zwraca się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego, zarówno kierujących jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze z uwagi na pogarszające się warunki atmosferyczne. Zmienna aura i szybko zapadający zmierzch w okresie jesiennym powodują ograniczenie widoczności.
 

15 października br. około godz. 13.00 dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Ełckiej w Grajewie. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Na miejscu, po dokonaniu rozpoznania wstępnego ustalono, że w zdarzeniu uczestniczą trzy pojazdy – samochód ciężarowy i dwa osobowe. Najprawdopodobniej kierowca ciężarówki nie zachował bezpiecznego odstępu od pojazdu poprzedzającego i najechał na tył osobowego opla, który następnie uderzył w tył seata.

W wyniku zderzenia trzy osoby podróżujące oplem (w tym dziecko) przewiezione zostały do Szpitala Ogólnego  w Grajewie. Kierowcom pozostałych pojazdów nic się nie stało, nie było konieczności transportu do placówki medycznej.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.