niedziela, 16 stycznia 2022

Wiadomości

Czas radości i refleksji

     Okres Świąt Bożego Narodzenia jest niezmiennie czasem radości i refleksji. Pamiątka narodzin Chrystusa stanowi wyraz naszej radości wiary w to, że w życiu człowieka obecny jest Bóg jako wszechogarniająca miłość i dobro. Pochyleni nad Betlejemską szopą, podsumowujemy kolejny rok naszej egzystencji, czynimy rachunek sukcesów i porażek, wspominamy upadki i dziękujemy za łaskę, dzięki której mogliśmy się podnieść. Snujemy plany na przyszłość, deklarując wiele działań, jakie pragniemy podjąć w zgodzie z Bożymi nakazami miłości i życzliwości.

     W imieniu Zarządu i Rady Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego życzymy mieszkańcom Grajewa i Powiatu Grajewskiego zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy niezapomnianych przeżyć w gronie najbliższych osób i bogatych darów od Dzieciątka Jezus. Niech nadchodzący 2008 rok będzie dla wszystkich
czasem pomyślności, zdrowia i spełnienia wielu ambitnych zamierzeń.


                                                             
Zarząd i Rada Fundacji
                                            
na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego

                                                                

 Boże Narodzenie 2007

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.