niedziela, 1 października 2023

Kraj

  • 4 komentarzy
  • 2289 wyświetleń

Córka czy dyskoteka?


Młody mężczyzna zadzwonił do policjantów. Powiedział, że jest pijany i opiekuje się dzieckiem. Zażądał, aby mundurowi przyjechali i zaopiekowali się 1,5 roczna córeczką. Sam chciał iść na dyskotekę.Dziewczynką zaopiekowała się babcia. O całym zdarzeniu policjanci powiadomią Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Wczoraj tuż przed godziną 20.00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie, na linię alarmową, zadzwonił 26-letni mężczyzna. Powiedział, że przebywa w jednej z podzambrowskich miejscowości, jest pijany i opiekuje się 1,5 roczną córką. Poprosił o przyjazd. Gdy na miejsce dojechali mundurowi, młody tatuś oświadczył, że wezwał funkcjonariuszy, bo nie ma pieniędzy na taksówkę i żąda, aby policjanci zaopiekowali się dzieckiem, bo jak to określił „woli imprezować, niż się opiekować”. W tym czasie matka małej Wiktorii z drugą pociechą przebywała w szpitalu. Dlatego polecił (!!!) policjantom odwiezienie dziecka do babci, która mieszka w Zambrowie. Dodał, że płaci podatki i taka usługa mu się należy. Córeczka i jej pijany tatuś zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad 1,5 promila alkoholu. Dziewczynką zaopiekowała się jej babcia. O całym zdarzeniu policjanci powiadomią Sąd Rodzinny i Nieletnich - KWP Białystok

Komentarze (4)

jakis chory jak nie chcial dziecka yo niech se poszuka w encyklopedi co to jest prezerwatywa

Ja na miejscu jego żony już dawno bym go rzuciła.To przykre,imprezy ważniejsze od dziecka.Widać że "tatuś"jest kompletnie nieodpowiedzialny.Pozdrawiam babcie dziewczynki.

Zapewne 1,5 roczna córka ma więcej rozumu niż jej 26 letni tatuś. O poczuciu odpowiedizlności, obowiązku wychowania i opieki na dzieckiem u tatusia lepiej nie wspominać. Oby tylko nie okazało się że "tatuś" uniknie odpowiedzialności bo okaże się osobą upośledzoną.

Najbardziej szkoda dzieci skrzywdzonych przez takich rodziców.Nieświadome,bezbronne małe istoty a tyle muszą cierpić.Czemu na świecie jest taka znieczulica?Tyle zła ?Nawet w stosunku do własnych dzieci:(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.