środa, 21 lutego 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 13727 wyświetleń

Co słychać w PG3?

Informacja na temat  Publicznego Gimnazjum nr 3 w Grajewie

W roku szkolnym 2006/2007 w gimnazjum naukę rozpoczęło 378 uczniów w 15 oddziałach: 127 uczniów klas I; 148 uczniów w klasach II oraz 103 uczniów w klasach III, co oznacza, że w porównaniu z rokiem ubiegłym jest o l oddział mniej.

Szkoła zatrudnia 32 nauczycieli: dyplomowanych 8, mianowanych 19,kontraktowych 4 i 1 stażystę. Uczniowie mogą uczęszczać na zajęcia pozalekcyjne: Kółko Taneczne, Kółko Teatralne, Kółko Matematyczne, Kółko Fizyczne, Kółko Przyjaciół Książki, Kółko Ekologiczne, Kółko Plastyczne, Kółko Biologiczne i Kółko Języka Polskiego. W trosce o równość szans nauczyciele bezinteresownie prowadzą również zajęcia wyrównawcze z matematyki, fizyki i języka polskiego.

W bieżącym roku szkolnym zajęcia lekcyjne odbywają się w godzinach - od 8.00 do 15. 20, sporadycznie do 16.15. W związku z brakiem bazy sportowej, wzorem roku ubiegłego, na mocy porozumienia, część zajęć pozalekcyjnych sportowych odbywa się w hali MOSiR -u oraz w salach gimnastycznych Zespołu Szkół nr 2. Młodzież gimnazjum może korzystać z nowego Multimedialnego Centrum Informatycznego zainstalowanego w bibliotece szkolnej .

W czasie wakacji dokonano remontu posadzki na korytarzu II piętra -położono terakotę - oraz wymieniono wszystkie drzwi w szatniach uczniowskich i pomieszczeniach gospodarczych. Odnowiono także lamperie na wszystkich korytarzach.
e-Grajewo.pl
www.pg3.e-grajewo.pl

środa, 21 lutego 2024

Rodzina śp. Jana Ajdyn dziękuje

środa, 21 lutego 2024

Oszuści nie odpuszczają

Komentarze (3)

ale papieru toaletowego jak nie było..tak i nima :( pzdr Ola;*;*

a po co ci papier ? masz chusteczki ? jakby byl papier chlopcy mieliby czym rzucac w dziewczyny :P noś chusteczki a nie tutaj sie wyżalasz :P

hehheheh dobre to bylo nasza szkola jest bardzo fajna i uczą sie w niej same fajne osoby:P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.