Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 12912 wyświetleń

Ścigany ranił policjantów

Ścigany ranił policjantów
Dzisiaj w nocy po zgłoszeniu obywatelskim policjanci z Elbląga i Pasłęka ścigali kierowcę fiata uno, mieszkańca Grajewa, który nie zatrzymał się do kontroli. Było podejrzenie, że jest pod wpływem alkoholu. Policjanci zmuszeni byli strzelać. Ostatecznie pościg zakończył się na terenie powiatu iławskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Był trzeźwy, ale bardzo agresywny. Pobrano mu krew do badań na zawartość narkotyków.

Dziś w o 1.40 w nocy oficer dyżurny elbląskiej komendy odebrał zgłoszenie od pracownika stacji paliw w Gronowie Górne (na krajowej "siódemce”). Było podejrzenie, że kierowca fiata uno może być nietrzeźwy. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać. Pościg trwał trasą krajową S7. Włączył się także do niego radiowóz z Pasłęka. Na węźle Małdyty kierowca fiata celowo doprowadził do kolizji z radiowozami. Policjanci użyli broni oddając strzały w koło auta. Następnie zblokowali radiowozami fiata i wybijając szybę chcieli wyciągnąć kierowcę z samochodu. On jednak ruszył gwałtownie i przejechał po nodze policjanta.

Dalej w miejscowości Zalewo na terenie powiatu iławskiego kierowca porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. Podczas próby zatrzymania zaatakował dwóch policjantów brzytwą. Po oddaniu strzału ostrzegawczego mężczyzna poddał się. Został obezwładniony i zatrzymany. 37-latek z woj. podlaskiego (mieszkaniec Grajewa) trafił do policyjnej celi. Był trzeźwy, ale bardzo agresywny. Zachowywał się irracjonalnie. Pobrano mu krew do badań na zawartość narkotyków. Dodatkowo pies wyszukujący środki odurzające zaznaczył w samochodzie sprawcy ślad takich substancji. Czynności w tej sprawie trwają.

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Elblągu - za czynną napaść na policjantów sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawiania wolności.


Komentarze (15)

ciekawe co za Grajewski psychol ?

Bardzo dobra reklama dla Grajewa

no nie ,nie mógł być z innego miasta tylko z Grajewa
to oczywiste

P.......ny mistrz kierownicy. No oczywiście skąd by jak nie z Grajewa mistrzów tu nie brakuje, co drugi tu to Schumacher. Dobra REKLAMA MIASTA DZIĘKUJEMY !!!!!

kto tu na kogo napadł pierwszy i to czynnie(!?)

Kto jest bez winy ? Wy wszyscy komentujący jesteście święci? Podawajcie nazwiska będziemy sprawdzać. Źle zrobił on za to odpowie .

Zaczęła się modernizacja uzbrojenia. Z scyzoryków na brzytwy :)

Zanim sie wypowiecie, to pomyślcie. Akurat znam tego chłopaka, on jest bardzo chory. pod wpływem antydepresantow kazdy nie dziala racjonalnie. Wy sie martwicie o REKLAME MIASTA a jego bliscy o jego zdrowie, wiec moze zamiast wypowiadać sie na temat o ktorym nie macie pojęcia, zrobcie razem cos dla DOBREJ REKLAMY grajewa. bo narzekać jest komu, ale zebyscie sami cos zrobili to dupa blada

joanna: skoro jest taki chory to niech siedzi na dupie a nie wyrusza w podróże. Chciałabyś się z takim dupkiem popapranym spotkać na drodze albo w lesie?

nie no uciekać fiatem uno to musi ktoś źle się czuć, rzeczywiście; współczuję :(

Ty Joanna zastanów się co piszesz , jeżeli on jest tak chory to nie powinien sam bez opieki wychodzic z domu a już na pewno sam wsiadać za kierownicę bo może na prawdę komuś zrobić krzywdę , spotkasz go na ulicy żle na niego spojzysz i dostaniesz nożem

To niech siedzi w domu lub szpitalu i zazywa co chce a nie po kraje jezdzi,policjantow rani I flips wali. Dobrze,ze wypadku powazniejszego nie spowodowal. Tylko wstyd dla Grajewa I powiatu,kiedys scyzoryki a teraz narkotyki.

NO TAK CHORY W "POLSACIE" MÓWILI, ŻE NA HAJU być może był. Ale powoli powoli chory Joanno to widzę, że opiekują się nim wspaniale jeżeli znalazł się pod ELBLĄGIEM NO PEWNIE PO LEKARSTWA TAM POJECHAŁ PEWNIE TAŃSZE TAM.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.