niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 14573 wyświetleń

Ścieżka rowerowa do Bogusz?

W obecności senatora Marka Konopki i posłów Roberta Tyszkiewicza oraz Andrzeja Orzechowskiego, przewodniczący kół Platformy Obywatelskiej z Grajewa i Prostek podpisali list intencyjny w sprawie budowy ścieżki rowerowej na odcinku Grajewo-Bogusze.

Na granicy miasta, a zarazem granicy województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego przewodniczący grajewskiej PO Stanisław Adama Doliwa przekonywał, że nowe inwestycje powinny być realizowane z myślą o przyszłości, a nie tylko teraźniejszości. Stąd pomysł, aby już dzisiaj przekonać Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad do budowy ścieżki rowerowej.

O szerszej współpracy, w tym na poziomie samorządów, wspomniała przewodnicząca koła gminnego PO w Prostkach Danuta Sikora. Już dzisiaj oba samorządy współpracują w ramach "Rzeki Historii", a projekt ścieżki to kolejny krok w kierunku integracji obu środowisk - mówiła radna gminy Prostki.

Poseł Robert Tyszkiewicz zauważył, że inicjatywa ma charakter symboliczny. Ścieżka połączyłaby tereny historycznie różne. Zarazem jest to projekt bardzo nowoczesny, bo wspiera model turystyki nastawionej na aktywność i zdrowy tryb życia - podkreślił Tyszkiewicz.

Parlamentarzyści ziemi mazurskiej, senator Marek Konopka i poseł Andrzej Orzechowski wyrazili pełne poparcie dla inicjatywy i zadeklarowali zaangażowanie w przekonywanie do niej drogowców. Zwrócili uwagę, że spotkanie to świetny początek bliższej współpracy powiatowych struktur PO z Grajewa i Ełku. Na podpisaniu listu obecny był sekretarz PO w powiecie ełckim Adam Dobkowski.    - informuje Adam Jankowski

Komentarze (12)

Będzie ścieżka rowerowa tak samo jak basen
Najpierw zbudujcie basen ,bo nic nie zrobicie
PO tylko zadłuża cały kraj

Zabrać im dwumiesięczną wypłatę i ścieżka będzie od razu!

oj tam, to tylko reklama wyborcza PO

Grunt im się pali pod nogami, to obiecają teraz wszystko i każdemu.

Taa, miała być ścieżka z Grajewa do Rajgrodu i co? Nawet połowy nie ma...

I tak sondażom to nie pomoże ;)

I rzucili się z zębami krytykanci. Każdy pomysł skrytykują zza klawiatury, bo niczego więcej nie potrafią.

Ale zainteresowanie. Sami garniturowcy. Ale co tu się dziwić normalny człowiek o tej porze dnia w pracy jest.

Jaka piękna inicjatywa, jaka piękna inicjatywa ACH!

a to dobry pomysł, bo tam ścieżka,aż się prosi

Kaktus mi wyrośnie... Mości Panowie słupki wam spadają, to PR-em chcecie podgonić. Nic z tego ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.