wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 14651 wyświetleń

Chwila nieuwagi

Wystarczyła chwila nieuwagi by niespełna dwuletnie dziecko wypadło z okna. Chłopczyk z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala.

W miniony piątek po południu policjanci z Wysokiego Mazowieckiego zostali poinformowani o tym, że w stanie ciężkim do szpitala trafił 19-miesięczny chłopczyk. Do zdarzenia doszło w pobliskich Kuleszach Kościelnych. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że chłopczyk przebywał w domu pod opieką matki. W pewnym momencie malec korzystając z chwilowej nieuwagi 39-letniej kobiety poszedł do sąsiedniego pokoju. Tam wdrapał się na parapet i wypadł przez okno na znajdujące się 2 metry niżej schody. Dziecko z potłuczeniami i poważnymi obrażeniami głowy zostało przewiezione do szpitala. Szczegółowym wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego zdarzenia zajęli się policjanci z Wysokiego Mazowieckiego.

Co roku zdarzają się rozmaite wypadki z udziałem dzieci. Część z nich kończy się tragicznie. Niestety naturalnej i nieograniczonej chęci milusińskich  do poznawania otaczającego świata nie towarzyszy zdolność przewidywania konsekwencji różnych zabaw i eksperymentów. Przewidywanie zagrożeń i uchronienie naszych pociech przed ich następstwami to przede wszystkim rola rodziców i opiekunów. Dlatego też apelujemy o szczególną uwagę i troskę nad dziećmi, bo jak pokazuje to zdarzenie do nieszczęścia i tragedii pozostającej na całe życie może wystarczyć tylko chwila nieuwagi.

podisnp. Andrzej Baranowski

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (3)

Nie no nie wytrzymam ludzie patrzcie na dzieci a nie tylko na radio

Tak pilnujo rodzice dzieci i tak się dzieje wspułczuje

takie dziecko z okna wypasc tragediaaaaa współczuje tej matce

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.