Kultura i rozrywka

Choinka w Przedszkolu nr 1

Choinka w Przedszkolu nr 1
 
19.01.2011 r. w PM nr 1 odbyła się choinka dla przedszkolaków. O godz. 13.00 dzieci w kolorowych strojach karnawałowych wraz ze swoimi opiekunami rozpoczęły zabawę. Do tańca przygrywał im zespół Debiut. Pod koniec imprezy dzieci odwiedził Mikołaj, przynosząc prezenty.


fot.e-Grajewo.pl

  Przedszkole mieści się  w zielonym, parkowym otoczeniu, z dala od nasilonego ruchu. Zlokalizowane jest w dzielnicy miasta, w której przeważa zabudowa jednorodzinna. Teren jest wyjątkowo spokojny i bezpieczny, odległy od miejskiego hałasu.

  Jest to obiekt drewniany parterowy z poddaszem użytkowym, szalowany na kamiennych fundamentach, kryty blachą dachówko podobną o
kubaturze 2 648 m3 i powierzchni użytkowej 528 m2. Reprezentuje architekturę willową z okresu międzywojennego utrzymaną w tzw. “stylu dworkowym”. Drewno, kształt dachu, ganki - alkierze nawiązują do tradycyjnego barokowego dworku polskiego. Budynek figuruje w spisie obiektów o wartościach kulturowych i objęty jest ochroną konserwatorską.

Przedszkole Miejskie Nr 1 w Grajewie jest placówką 4-oddziałową z wyżywieniem. Przeciętna liczba dzieci w oddziale wynosi 25.

  • I oddział dzieci 3-4-letnich
  • II oddział dzieci 4-5-letnich
  • III oddział dzieci 5-letnich
  • IV oddział dzieci 6- letnich

Czynne jest w godzinach 6.00 - 16.00


wtorek, 19 października 2021

Echa wydarzeń w SP 4

wtorek, 19 października 2021

"Kubusiowi Przyjaciele Natury" w SP 2

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.