poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 13597 wyświetleń

Choinka w centrum

W centrum miasta montowane są kolejne świąteczne ozdoby. Choć pogodę mamy iście wiosenną powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji postawili już choinkę z kolorowymi lampkami na ul. Plac Niepodległości, w kolejnych dniach świąteczne ozdoby zawisną na słupach i latarniach.  

22 grudnia rozpoczyna się kalendarzowa zima.


e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (20)

choinka hehehe :P

a gdzie prazenty

machina ruszyła,święta tuz,tuz

Tylkoj śniegu ni ma ;p

święta coraz bliżej :P a śniegu nie ma :D

pokarzcie zdjecia jak w nocy swieci

stanowczo protestuje, wycięto tak piękne drzewo, tylko po co??? nie lepiej tam posadzić drzewo które będzie tam rosło niż co roku wycinać nowe drzewo, toć to barbarzyństwo, a gdzie ekologia

bez sensu... jak mozna wycinac takie piekne drzewa tylko po to aby ozdobiła skrzyzowanie :////

Taka sama choinke widze codziennie na Rockefeller Center na Manchattanie ,normalnie teraz grajewo jak new york .Taki drobny zarcik a tak powaznie to napewno ona doda uroku temu miasteczku.

Jaro zgadzam się z Tobą co do posadzenia tam drzewka na stałę. Czas leci nie ubłaganie a drzewko rośnie. Pomysł jest super tylko szkoda ż ewładze nie usłuchają i będą robiły po swojemu

chinki stojo ale sniegu nie ma ahhaahaha słyszałęm ze w tym roku ma nie byc sniegu wogóle

Drzewko piękne,to prawda,ale prosze ocenić sposób oświetlenia. Choinka jest nie oświetlona prawie do połowy .Wygląda to bardzo żle.Rozumiem,że chodzi tu o kradzież lampek. Ale nie dajmy się zwariować ,można przecież powiesić maleńkie światełka ,które nikomu nie przydadzą się.Te wielkie kule mogą wisieć wyżej.Radzę raz jeszcze spojrzeć ,może da się jeszcze poprawić. Panowie ,a może by tak poprosić którąś panią z ZW i K o wyrażenie swojej opinii / na pewno coś poprawi/.

oby przy latarniach nikt nie stal

Cieszy mieszkańców fakt ,że władze miasta dbają o wygląd świateczny ulic . Zgadzam się z uwagami na temat oświetlenia największej choinki , zlitujcie się i poprawcie te światełka. Mam nadzieję ,że w okresie letnim zmieni się wygląd naszych ulic ,zobaczymy kwiatki , zieleńce i zaobserwujemy porażającą wszystkich czystość. Wesołych Świąt.

pomysłowo tylko śniegu nie ma :(

Wzrok mam kiepskawy - ale rosnące na skwerku drzewko widać wyraźnie. Za 10-15 lat będzie można je świecidełkami obwiesić;-)
Co do wysokości oświetlenia i małych lampek u dołu choinki- nie ma takiej rzeczy, która się głupkowi nie przyda - a jeśli nawet to przynajmniej kabelek przetnie.

Mały świerk rzeczywiście rośnie za tym drzewkiem. Jeśli problem jest z kradzieżami lampek, to dlaczego w Grajewie nie ma jeszcze monitoringu, tak jak jest to zrobione w Ełku. Może by było bezpieczniej.

Szkoda tylko, że u dołu niema lampek:( ajk zwykle

kiedyś na ulicy Piłsudskiego, za torami, na drzewach wieszano światełka, obecnie nie. Czy jestesmy gorszą stroną miasta?

To nie jest barbarzyństwo niektóre drzewka są sadzone specjalnie na sprzedaż, a więc i tak zostałyby wycięte. Drzewko jest przepiękne. Jak wiecie obok rośnie mniejsze i za kilka lat nie będzie potrzeby ustawiania drugiego. Pozdrawiam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.