Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 15863 wyświetleń

"Choinka 2021" - zabawa rozstrzygnięta

Tradycja ozdabiania drzewek w święta Bożego Narodzenia wywodzi się z Alzacji, jednak choinka przez kilkaset lat swojego istnienia w kulturze przeszła wiele przemian. Nie nakłada się już na nią jabłek, tylko bombki i i inne kolorowe ozdoby. Przede wszystkim jednak nie jest już tylko wyciętym drzewem przyniesionym z lasu, równie dobrze może być rosnąca w donicy albo plastikowa.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie, gratulujemy pięknie przystrojonych drzewek! Szczęście uśmiechnęło się do Marty Kalickiej, która jest właścicielką choinki ze zdjęcia nr 68.


- Znam ten sklep, jestem klientką :) Kiedy tylko zobaczyłam, że jest fundatorem nagrody od razu wysłałam zgłoszenie. Nie spodziewałam się, że podarunek przypadnie właśnie mi. Jeszcze nigdy nic nie wygrałam, bardzo się cieszę i dziękuję za miłą niespodziankę! - mówiła pani Marta, odbierając nagrodę od właścicielki sklepu "Merkury. Akcesoria domowe i dekoracje" w Grajewie, przy ul. Kolejowej 6, Malwiny Bukowskiej.


Postaramy się jeszcze nie raz zaskoczyć Was innymi konkursami, obserwujcie strony portalu e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 23 maja 2022

8 Piknik z Folklorem (18.06)

Komentarze (4)

Choinka jest już duża i niech się sama ubiera.

Choinka jak z bajki..

zdrowych świat grajewianie!

Pod zdjęciem nr 52 czy to jest guziec ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.