sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11047 wyświetleń

Chodniki w Niedźwiadnej


Od 4 czerwca br. ruszyły prace przy budowie chodnika w Niedźwiadnej. W porozumieniu z Powiatem Grajewskim Gmina Szczuczyn wybuduje chodniki na odcinku od świetlicy do szkoły oraz od świetlicy do mostu.

 Inwestycja ta jest niezwykle ważna ze względu na poprawę bezpieczeństwa dzieci dochodzących do szkoły. Z nowych chodników mieszkańcy Niedźwiadnej będą mogli korzystać już od połowy lipca br. - UM w Szczuczynie

Komentarze (10)

Nareszcie! Codziennie dzieciaki chodzą tą drogą do szkoły i chodnik od dawna był tam potrzebny. Do tego świetlica, kościół i skrzyżowanie. Ruch jest mimo terenu wiejskiego dość spory.

Super! W końcu bedziemy mieli tam chodnik.

Ktoś nam kiedyś ten chodnik obiecywał, kilka latek...

Niedźwiadna chodniki będzie miała , a na Pawełkach w Szczuczynie dalej paplać się w błocie będziemy.

Pomiomo tego, że tam jest częściowo chodnik po lewej od mostu to wszyscy chodzili od strony Kościoła i Świetlicy.

Pawełki, Pawełki, a kto kazał wam na bagnach domy stawiać? Spokojnie, macie kanalizację, robią wam deszczówkę to i chodników się doczekacie. Ważne że cały czas coś się dzieje. Optymizmu i wiary! Będzie ok.

Nie rozumiem oburzenia Ali czy potrzeby mieszkańców Szczuczyna są ważniejsze od potrzeb mieszkańców wsi. Czy uważasz że mieszkańcy wsi nie płacą podatków ?

i tak wszyscy je "zagnoją" po pół roku tak samo jak i te łączące kościół z dalszą częścią wsi, więc nie wiem jaki to ma sens

to trochę nie tak... wszyscy płacą podatki... a w Niedźwiadnej "będą" chodniki z odzysku Szczuczyńskich chodników... brawo Panie Burmistrzu... a co z drogą na wjeździe od strony Szczuczyna???? jak tam powstanie sadzawka to się KTOŚ zainteresuje??? może i "RADNY" trochę się zainteresuje....

A może to droga Powiatowa "Podatniku" i załap w końcu kogo trzeba w tej sprawie w kostki kopać?! Wszyscy tylko Gmina i Gmina, utworzono Powiaty i one maja część kasy na takie rzeczy. A nikt ich nie rusza... Już dawno powinny zostać zlikwidowane, bo to sztuczne twory pożerające tylko publiczna kasę.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.