piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 25 komentarzy
  • 14236 wyświetleń

Chodnik w "Central Parku"

W ostatnich dniach sierpnia 2008 roku rozpoczną się prace mające na celu modernizację części Central Parku w Grajewie.

Zakres planowanych prac obejmować będzie m.in. wykonanie chodnika z kostki betonowej wzdłuż istniejącej alejki na tzw. „Ślepym jeziorku”. Inwestycja będzie powiązana z budową parkingu miejskiego w okolicach ul. Buczka.

Nowy chodnik sprawi, że podczas opadów deszczu lub śniegu przechodnie nie ugrzęzną już w błocie.

e-Grajewo.pl

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (25)

Nie, Nie, Nie!!! tylko nie to, co będą "komitety grajewskie" wpisywać na swych ulotkach i plakatach wyborczych?!? Mamy taki "fajny" i nieśmiertelny temat (no, może temacik), a tak zostanie tylko ten basen. Podniesie to pułap i standard wyzwań wyborczych i zaczną pisać o budowie "kosmodromu", a tak jest temat - hasło. Cały kraj nam zazdrość "dyżurnego tematu".

Nareszcie ktoś pomyslał :)

'Central Park'
hahahahah ! ;D .. nie no fajnie fajnie

OOOOOOOOOOOOO NARESZCIE

w koncu sie domyslili superwladze???heh

BRAWO !!!! wkońcu xD

Hahaha Central Park :o to jest w New York

Niesamowite! Wreszcie ktos sie domyslil, ze trzeba tam zrobic chodnik, he he ;]

a może tak i jakieś ławeczki wzdłuż tego chodnika ? :)

jaki kur.. central park?? gdzie tu jest central a co dopiero park ?? zadnych lawek, zadnych chodnikow, zadnych drzew, tylko droga zwirowa i bagna ... i to nasz piekny central park... czy w grajewie wszystko musi byc tak koloryzowane ... ??

wreszcie cos pomysleli brawo

tylko kto nam zapewni wtymze miejscu bezpieczenstwo a niejest tam napewno bezpiecznie

Kolejna głupota naszych władz wywalanie pieniędzy w błoto bo ile ludzi tamtędy chodzi? Napewno mniej niż np Wojska Polskiego to tam powinni zrobić porządny chodnik do Lidla!

ale było tak fajnie :(

mam nadzieje ze lipy nie odwala i nie zrobia waskiego chodniczka,conajmniej z 4 metry szeroki zeby byl i laweczki co pare metrow,

Chcemy ławeczek, chodniczków w miejscu, gdzie są bagna. Czy wyobrażacie sobie wypoczynek matki z dzieckiem bawiącym się w tym parku? Przecież tam strach spuścić z oczu dziecko chociaż na chwilę, bo ta chwila może być stratą na całe życie. Proponuję najpierw wyrównać teren, zasypując bagna!!!

"mieszkanka grajewa" to niech sobie kupi okulary bo chodnik na wojska polskiego to właśnie jest w robiony a przez "jeziorko naprawdę dużo osób chodzi!!!

najlepiej pomysleli z chodnikiem ktory robia na woja polaka szkoda ze rozkopali go z dwoch stron, o tym juz nie pomysleli jak sie bedzie chodzilo!!

zrobcie porzadek z tymi pijakami co pija wiecznie pod drzewami albo na murku przy górce, takie piekne miejsce a odechciewa sie tamtedy chodzic przez tych meneli

Super! Trafiona inwestycja!

"Mieszkanka Grajewa", a którędy ty chodzisz, że nie ma chodnika? A dołem to codziennie młodzież do szkół chodzi , na PKS, PKP i ludzie do pracy!

CENTRAL PARK ??? nie wydaje mi sie zeby to byl jakis park... oczywiscie zeby byly tam jakies ławeczki, place zabaw dla dzieci a nie zarosniete bajorka..

w parku tym o ile mozna tka nazwac władze mogłyby zbudowac skatepark cos na kształt tego w ełku kolo pływalni, wzrosło by zainteresowanie rowerem deska rolkami, pamietam jak oddali ten "skatepark" blisko Sp4 jaki to tłum byl, tyle ze tam nie ma nic do roboty.... wymiary tego oto obiektu sa do niczego... to taki ala skatepark mozna by wymagac cos wiecej.... w zambrowie jest, w suwałkach, łomzy, itd..... albo usypac jakies hopki, niech władze sie rusza, wystarczy nie potrzebny piasek i bedzie co robic

FK ma wielką rację:) powinno się tam wyrównać teren a dopeiro potem myśleć co dalej. Może wymagam zbyt wiele ale naprawde caly ten obszar można by bylo odnowic polozyc chodnik postawic laweczki.. bagienka zasypac lub nie wiem co.. żeby rodzice byli spokojni o swoje dzieci:) jest tam serio dużo niewykorzystanego miesjca i żeby wladza zadbala o to:P to by bylo fajnie:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.