czwartek, 4 września 2025

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 1081 wyświetleń

Chciała zainwestować, a straciła ponad 22 tysiące

Ofiarą oszustów działających na rynku kryptowalut padła 62-latka. Kobieta chciała zainwestować i pomnożyć swoje pieniądze, a straciła ponad 22 tysiące złotych. Apelujemy o rozsądek przy podejmowaniu wszelkich decyzji finansowych!
 

 Do monieckich policjantów zgłosiła się oszukana 62-letnia mieszkanka Moniek. Kobieta poinformowała, że na początku sierpnia znalazła w intrenecie reklamę z kryptowalutami. Chcąc pomnożyć swoje pieniądze, weszła w podany link i uzupełniła stosowny formularz podając swoje dane. Bardzo szybko na komunikatorze skontaktowała się z nią „przedstawicielka” tego portalu, która była z nią w stałym kontakcie. Pokrzywdzona otrzymała własne konto, które musiała zasilić pieniędzmi. Łącznie kobieta wykonała 3 przelewy. Rzekoma brokerka była tak wiarygodna i przekonująca, że kobieta nawet nie brała pod uwagę, iż mogła paść ofiarą oszustwa. Podejrzeń nabrała dopiero w momencie, gdy nie mogła wypłacić zarobionych pieniędzy z konta. W efekcie straciła ponad 22 tysiace złotych.

 

Pamiętaj o rozsądku przy podejmowaniu wszelkich decyzji finansowych. Miej ograniczone zaufanie do firm obiecujących wysokie i szybkie zyski bez ryzyka. Nie działaj pochopnie, pod wpływem chwili i emocji.

 

KPP w Augustowie

Komentarze (2)

Tyle lat na karku i dała się nabrać na trzy kubki, wróć teraz to kilka klawiszy na komputerze.

powinna sprzedać też swoje galoty i pomnożyć to wtedy będzie miała kupę kasy ,,,,,,,,,,,,,,,,aż do śmierci .
Głupich ni sieją ni orzą --- sami się rodzą

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.