wtorek, 9 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 2971 wyświetleń

Chciała kupić cukier w internecie - straciła 1000 zł

Blisko tysiąc złotych straciła mieszkanka powiatu sokólskiego, która chciała kupić w Internecie cukier. Pokrzywdzona pomimo przelania pieniędzy nie otrzymała zamówionego produktu, a kontakt ze sprzedającym urwał się. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozsądku podczas zakupów w Internecie.

 

 

Zaniżone ceny oferowanych towarów, fikcyjne opinie klientów, czy żądanie przedpłaty - to tylko niektóre sposoby, jakich internetowi oszuści chwytają się, żeby wyłudzić pieniądze. Użytkownicy Internetu coraz częściej stają się ofiarami oszustów działających w sieci. Tym razem oszukana została mieszkanka powiatu sokólskiego. Kobieta na portalu ogłoszeniowym znalazła "promocyjną" ofertę sprzedaży cukru i chciała kupić większą ilość tego produktu. 44-latka zamówiła 26 worków z cukrem, po 25 kilogramów każdy. Sprzedający obiecał, że jak tylko otrzyma zaliczkę, to wyśle zamówienie. Kobieta przelała na wskazany przez niego numer konta blisko tysiąc złotych. Mieszkanka powiatu sokólskiego nie otrzymała jednak zamówionego cukru, a kontakt ze sprzedającym "urwał się".

 

Policjanci ostrzegają przed oszustami

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (13)

super idiotów nie brakuje

Ludzie opanujcie się. 650 kila cukru. Chyba chciała mieć dożywotni zapas i cukrzycę.

Dobrze zrobił naiwnych pełno chciała zarobić to on zarobił poco jej tyle cukru to zarobiła

Co wy z tym cukrem ? Przecież w Gamie pod dostatkiem aż półki się uginają !!!! Po 5 zł za kg ,dobrze ze u mnie w domu nikt nie słodzi i nie ma mamy takie problemu. Nawet nie wiem ile wcześniej kosztował cukier przed tym wielkim szumem wokół niego .

1000zl? To na BIMBER chyba

Historia sprzed 10 lat się powtarza. Najpierw drogie paliwo potem drogi cukier

I D I J O T K A i tyle w temacije.

Kolejny wyborca partii miłościwie plądrującej się przejechał, pewnie to wina Tuska :D

Ludzie poszaleli z tym cukrem ! Ja nawet nie wiem o co im chodzi, przecież cukier jest w sklepach ! A to ze w biedronce zrobili limit to niech sobie robią , komu potrzebny cukier to kupi w innym sklepie bo jest go pod dostatkiem . Sami napędzają ceny a później pretensje ze drogo ! Tak samo było z paliwem jak ludzie ustawiali się w kilometrowe kolejki ! Parodia , ludzka głupota nie zna granic !!!! Osobiście nie używam cukru i dobrze mi z tym .

Chytry dwa razy traci ... Głupich nie sieją tylko rodzą ...

Pewnie jeszcze chciała paletę makaronu i paletę papieru toaletowego. Tylko nie było promocji. Ot rozum.

Sprzedam cukier za 12 złotych, który kupiłem wcześniej okazjonalnie po 4 złote

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.