czwartek, 23 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11335 wyświetleń

Chciał popełnić samobójstwo

Chciał popełnić samobójstwo

Dzięki zdecydowanej reakcji monieckich policjantów uratowany został 23 -latek, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W sobotę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach otrzymał informację o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zauważyli mężczyznę stojącego po zewnętrznej stronie balkonu, którego trzymały dwie kobiety, usiłujące nie dopuścić do skoku. Mundurowi natychmiast chwycili 23-latka za pasek od spodni i wciągnęli go przez balustradę na balkon, a następnie do mieszkania. Policjanci przytrzymali desperata do przyjazdu karetki pogotowia. Mieszkaniec powiatu monieckiego trafił pod opiekę lekarzy.

Dzięki natychmiastowej, zdecydowanej reakcji monieckich policjantów nie doszło do tragedii. - informuje KPP w Mońkach

 

Komentarze (2)

To jest straszne co musi czuc taka osoba jakie osamotnienie i pustke. Nie życzę nikomu. Ludzie szukajcie pomocy nie poddawajcie sie

Jego życie, jego sprawa

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.