środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 11635 wyświetleń

Certyfikaty dla Wojewodzina

   16 października 2012 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyła się gala wręczenia HONOROWYCH CERTYFIKATÓW BEZPIECZEŃSTWA "Szkoła Bezpieczna i Przyjazna Uczniom".
  W ubiegłym roku szkolnym Zespół Szkół w Wojewodzinie przystąpił do konkursu, którego celem było wyłonienie szkół w województwie podlaskim o wysokich standardach bezpieczeństwa. Z 62 zgłoszonych szkół, komisja wyłoniła i przyznała Certyfikaty 42 szkołom  w tym  Zespołowi Szkół w Wojewodzinie. Zespół Szkół w Wojewodzinie jest miejscem, w którym wszystkim uczniom są stwarzane warunki do wszechstronnego rozwoju oraz harmonijnego kształtowania swojej osobowości. Klimat szkoły sprzyja poczuciu fizycznego i emocjonalnego bezpieczeństwa oraz budowaniu właściwych relacji interpersonalnych.
Szkolny Koordynator ds. Bezpieczeństwa – Kazimierz Szymkuć


  Zespół Szkół w Wojewodzinie jako jedna z trzech szkół w województwie podlaskim uczestniczyła w projekcie INNOWACJE EDUKACYJNE. Celem wprowadzenia innowacji była Modernizacja Oferty Edukacyjnej szkół zawodowych w województwie podlaskim pod kątem dostosowania ich do potrzeb regionalnego rynku pracy. Innowacje wypracowane w Zespole Szkół w Wojewodzinie dotyczą procedur modernizowania oferty edukacyjnej z zastosowaniem elementów Doradztwa i Orientacji Zawodowej w funkcjonowaniu szkoły zawodowej.
Koordynatorami szkolnymi innowacji są: Beata Urbańska i Kazimierz Szymkuć


wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (3)

gratulacje:) zasłużyli..

To jest to - ktoś tam nad wszystkim czuwa. W dobie bezrobocia poszukiwanie nowych , ciekawych kierunków, które dadzą pracę młodym ludziom jest bardzo dobrze przez młodzież widziane. Zdaje sie, że jest tam BUDOWLANIEC< HOTELARZ i ŻYWIENIOWIEC - ktoś mówił,że pracownia w tym ostatnim zawodzie jest wypasiona do granic możliwości i nafaszerowana elektroniką. Pozdro dla ziomali w Wojewodzinku.

Jak za dawnych lat Wojewodzin był najlepszy, miał duże sukcesy, gratulacje i życzę powodzenia dla Kadry oraz wszystkim Uczniom - dawna uczennica tej Szkoły

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.