wtorek, 28 czerwca 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13601 wyświetleń

Certyfikat NBP

Robert Kowalewski - uczeń III klasy Technikum w Grajewie kształcącym w zawodzie: technik ekonomista uzyskał Certyfikat Narodowego Banku Polskiego. Uczeń Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK ukończył e-learningowy kurs „Ekonomia wokół nas” i według potwierdzonych informacji przez Departament Edukacji i Wydawnictw NBP, to pierwszy Certyfikat, jaki został wydany uczniowi z powiatu grajewskiego.  Uzyskany dokument jest potwierdzeniem wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności potwierdzonej przez zewnętrzną jednostkę. Ta nowoczesna forma edukacji, którą Robert wykorzystuje, jest mu potrzebna, ponieważ chce wzbogacić swoje edukacyjne port folio.

Pamiętam, jak wskazałem Robertowi taką możliwość przed kilkoma miesiącami, systematycznie otrzymywałem od Roberta informację o postępie w kursie, ale zaskoczył mnie osobiście – pokazując przed kilkoma dniami Certyfikat NBP. Mój podziw budzi fakt, iż w chwili ukazywania się tego artykułu trwa finisz kolejnego kursu. Namawiam Roberta do przejścia na kolejny poziom wiedzy specjalistycznej i jak wiem jest w trakcie kursu prowadzonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach „Akademii PARP-u”. Sądząc po zaangażowaniu, które mój uczeń wkłada udział w kolejnych kursach, już we wrześniu pierwszy taki Certyfikat będzie w jego posiadaniu – mówi Tomasz Cebeliński, nauczyciel podstaw przedsiębiorczości - Gratuluję sukcesu Marzena Joanna Sulkowska- Dyrektor ZS Nr 2

Komentarze (7)

Gratulacje Robert.

Gratuluję "Rowerzysta" ;)

Gratulacje Młodzieńcze. Jestes przykładem dla innych.

Bardzo pozytywny chłopak - pozdrawiam i życzę sukcesów.

Gratulacje Robercie :) oby tak dalej :)

Gratuluję braciszku i jestem z Ciebie bardzo dumna:)

Gratulacje, oby tak dalej. Pozdrawiam J.Ż.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.