niedziela, 1 października 2023

Wiadomości

  • 27 komentarzy
  • 12557 wyświetleń

Była sobie brzoza

Ostatnie wichury na Podlasiu uszkodziły wiele drzew.
W Grajewie przy ulicy Wiktorowo przed blokiem 73 została uszkodzona piękna brzoza - jednak nie była ona złamana – została jednak znacznie przechylona do ziemi.
Mieszkańcy osiedla zgłosili ten fakt do ADM. Administracja Domów Mieszkalnych podjęła decyzję o usunięciu drzewa.

Mieszkańcy apelowali o pozostawienie brzozy a nawet o podjęcie próby podniesienia drzewa. Jak wiadać bez skutku.

(informacja nadesłana przez czytelnika e-Grajewo.pl )

e-Grajewo.pl

niedziela, 1 października 2023

Ulica Wilczewo - pożar budynku!

Komentarze (27)

tak, jestem wstrząśnięta faktem że dzieci tę brzozę jeszcze niszczą, coś strasznego

niestety raczej nie da sie jej uratowac szkoda bo byla bardzo ladna:(

szkoda ze mieszkancy nie reaguja jak ich pociechy niszcza nowe drzewka na osiedlu posadzone tegorocznej wiosny miedzy innymi dzieci z tego osiedla zlamaly malutka brzozke ptzy bl. 60 na os. wiktorowo. a pozatym mieszkancy os. wiktorowo aszczegolnie ich pociechy jak do tej pory bezkarnie niszcza wszystko co jest tylko do zniszczenia , a za wszystkie demolki obwiniaja administratora.

urzekła mnie ta historia

Osiedle znam dość dobrze, obyczaje tam panujące także... No cóż... czasem strach tam chodzić... Jeśli chodzi o pociechy - wystarczy wejść na pierwszą lepszą klatkę schodową by zobaczyć na co dzieciaki sobie pozwalają...

A co do brzozy - czeka ją śmierć przez zarżnięcie :)

hehehehe erni ruuulez....siekierkaa....i brzózki nie ma...hahahaha :+)

z tej brzozy zostaly juz tylko galazki,wczoraj wieczorej grupka chlopakow z siekiera. zmiotla te mlode drzewko z powierzchni ziemi. fakt rodzice maja w d....e co ich pociechy robia!!!

Brzoza, a sprawa Polska. Zwołajmy okrągły stół lub powołajmy specjalną komisję.

Wezwijmy Romana G. on coś zaradzi.

halo tu brzoza. halo tu brzoza. najlepsze kasztany sa na placu pigal. powtarzam: najlepsze kasztany sa na placu pigal

A zagospodarowanie terenu przy blokach 60 i 77 - już 18 LAT i nic

Tej brzuzki juz nie ma !!!!!!!!!!!

tak brzuske postawią a potem spadnie komuś na łeb i co wtedy mieszkańcy powiedzą?

Ciekawe co na to nasi mądrzy samorządowcy, może by tu jakaś sesja specjalna i potem po diecie zakasować. Tamat obrad: Terroryzm brzozowy.

Ciesze sie ze ten temat zostal poruszony! Brzoza zostala scieta i to wczesniej przez jakis guwniarzy! Kto im w ogole na to pozwolil? Brak slow, gdzie rodzice? gdzie wychowanie? Moim zdaniem za taki wandalizm (m. in. niszczenie nowo posadzonych drzewek) powinno sie nakladac kary - moze w koncu rodzice uswiadomili by sobie ze pora zwrocic swoim dzieciakom uwage na to co nalezy szanowac!
To byla jedyna brzoza ktora przyjela sie na naszym osiedlu...teraz jest pusto :(

Drzewo - ot problem. Ludzie w tym mieście na chleb dzieciakom nie mają. Rok szkolny się zbliża i o tym nikt nie pisze!!!! Drzewo!!!!

pierdolenie baka jak on brzdaka o tam jakas brzoza a co do dzieci to nie maluchy niszcza tylko stare konie

Zmartwienie w mieście drzewo!!!???

ee czego chcecie teraz jest lepiej :D:D:D:D:D wiecej miejscaaa i wogole tako ło no jo je fannnnej :D:D ee tam mata pofód do obrad xDDD nie? no! aha ehe yhy EDE LG EVE i ERNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol1940

Faktem jest, że wandalizm i głupota się szerzy. ... ale czym różnią sie od tych oskarżanych dotąd [ i słusznie] niszczycieli zieleni nasze władze miasta? Czy nie zrobili tego samego? Tylko może w bardziej jawny sposób. WSTYD i to ma być postawa gospodarzy miasta?! A wystarczyło tylko wzmocnić drzewo i można było je uratować... tylko po co?? bo co ich obchodzi to jak wyglądają osiedla, na których żyjemy i w ogóle całe miasteczko!

i dobrze ze jej juz nie ma! przeciez to zawalalo mejsce erni rulezzzzzzzzz !!!!

erni- H.C.W.D to nie jest pozytywny komentarz :D postaraj sie rozszyfrowac skrot ... grasz pozera i jestes plytkim wandalem,chociaz dla ciebie to pewnie komplement WSTYD!!!

W mieście zielęnią chyba nikt kompetentny się nie zajmuje. Wystarczy popatrzeć na kikuty wygolonych drzew. Zamiast to robić stopniowo i w odpowiednim czasie, golą ile sie da.

ojj macie ludzie problem.. =P erni dobrze zrobił.. =D a co do tego ''ja'' - no comments.. =]

Miszkańcy mają chociaż serce! A administracja tylko usunęla i po kłopocie. A może byście posadzili nowe drzewka?

Drzewa sprawiają ze jest przyjemniej przed blokiem a nie jakaś pustynia. Może spółdzielnia by sie zmobilizowala i pare posadzila a nie tylko chodniki ukladaja i trawe scinaja!

drzewka, drzewka, mój pikuś nie ma co podlewać

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.